P0

Kriminalai ir nelaimės

Atlygino valstybei 5 mln. eurų žalą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-16


Uostamiestyje veikianti įmonė Klaipėdos apygardos prokuratūros ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) atlikto ikiteisminio tyrimo metu pripažino padariusi pažeidimą ir valstybei atlygino per 5 mln. eurų padarytą žalą.

FNTT Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai, gavę pareiškimą iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), pradėjo ikiteisminį tyrimą įtardami, kad uostamiestyje veikianti įmonė galėjo savo akcininkams – Kipre veikiančiai įmonei – išmokėti per 50 mln. eurų dividendų už 2016–2018 metus. Buvo įtariama, kad dividendai nebuvo priskirti apmokestinamosioms pajamoms ir galėjo būti nesumokėtas pelno mokestis valstybei.

Tyrimo metu pareigūnai, nustatė, kad bendrovė netinkamai pritaikė pelno mokesčio normą. Bendrovė patikslino pelno mokesčio deklaracijas ir, su VMI sudariusi susitarimą, į valstybės biudžetą sumokėjo tyrimo metu nustatytą per 5 mln. eurų siekusį pelno mokestį.


  2022-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt