Lai tepalai liejasi laisvai…*

Spyglys
Spyglys
2022-03-16

Žaliasis Spyglys net paraudonavo iš įtūžio pamatęs prie Naujosios Uosto gatvės ant vejos statomus automobilius: be sąžinės ir atsakomybės. Tepalai ir visas kitas teršalas gali lietis laisvai. Į dirvožemį ir gruntą. Ir mūsų kūnus.

Čia dar žolės truputį liko. Trumpam.

Kad koks nesusipratęs gamtos apsaugos inspektorius čia snapo nekištų, pastatytas užkardas su užrašu „Pacientų automobilių stovėjimo aikštelė”. 

Spyglys nieko prieš, kad čia stovėtų pacientų ratai. Bet tam skirta aikštelė turėtų būti tinkamai įrengta. 

Jeigu tai yra aikštelė mašinoms statyti, tuomet ji turėtų būti įrengta pagal Lietuvos įstatymus. Ir jau jokiu būdu ne ant vejos, mano susipratęs Spyglys.

Spyglys žino, kad yra toks baisus daiktas, kaip STR. Ir truputį „pagūglinęs” dalijasi STR išminti: „Miestų, miestelių ir kaimų susisiekimo sistemos“ reikalavimai: aikštelės danga – ažūrinės plytelės, natūralūs akmenys, skalda (10.12.1 punktas); įrengtos naftos produktų gaudyklės (10.12.2 punktas)”.

Alio, aplinkosauga?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Klaipėda išsprendė viešojo transporto problemas*

Atsisakiusi metro, tramvajaus ir BRT idėjų Klaipėdos miesto savivaldybė greitai išsprendė viešojo transporto problemas: pagrindinėmis gatvėmis keleivius veža ratuotas elektrinis ...
2024-05-28
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos valdžios mobingas verčia girtuokliauti?*

Per metus net trys Klaipėdos miesto viešojo sektoriaus vadovės turėjo atsisveikinti su valdiškomis pareigomis dėl nederamų santykių su alkoholiu.  Pirmoji ...
2024-05-25
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This