P0

Spyglys

Lai tepalai liejasi laisvai…*

Spyglys
2022-03-16


Žaliasis Spyglys net paraudonavo iš įtūžio pamatęs prie Naujosios Uosto gatvės ant vejos statomus automobilius: be sąžinės ir atsakomybės. Tepalai ir visas kitas teršalas gali lietis laisvai. Į dirvožemį ir gruntą. Ir mūsų kūnus.

Čia dar žolės truputį liko. Trumpam.

Kad koks nesusipratęs gamtos apsaugos inspektorius čia snapo nekištų, pastatytas užkardas su užrašu „Pacientų automobilių stovėjimo aikštelė”. 

Spyglys nieko prieš, kad čia stovėtų pacientų ratai. Bet tam skirta aikštelė turėtų būti tinkamai įrengta. 

Jeigu tai yra aikštelė mašinoms statyti, tuomet ji turėtų būti įrengta pagal Lietuvos įstatymus. Ir jau jokiu būdu ne ant vejos, mano susipratęs Spyglys.

Spyglys žino, kad yra toks baisus daiktas, kaip STR. Ir truputį „pagūglinęs” dalijasi STR išminti: „Miestų, miestelių ir kaimų susisiekimo sistemos“ reikalavimai: aikštelės danga – ažūrinės plytelės, natūralūs akmenys, skalda (10.12.1 punktas); įrengtos naftos produktų gaudyklės (10.12.2 punktas)”.

Alio, aplinkosauga?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt