P0

Sportas, Svarbu

Artėjant rinkimams vėl prisimintas Klaipėdos regioninis stadionas (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-18


2018 metais, likus pusmečiui iki rinkimų į tarybas, Klaipėdos savivaldybė išplatino pranešimą, skelbiantį, kad bus statomas „dar vienas svarbus socialinės infrastruktūros objektas – naujas regioninis futbolo stadionas”. Tačiau per ketvertą metų į priekį nepasistūmėta. 

Regioninis stadionas yra planuojamas šalia Palangos plento, priešais prekybos centrą „Ermitažas”. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pranešime tada buvo cituojamas meras Vytautas Grubliauskas: „Klaipėdoje išsprendus arenos klausimą, taip pat pastačius naują baseiną, dabar mūsų pareiga imtis stadiono statybos klausimo. Neverta kryžiuoti iečių dėl tolimesnių projekto įgyvendinimo etapų, nes tai stabdo galimybę žengti pirmąjį žingsnį. Drąsiai jį ženkime ir nebijokime galimų rizikų ateityje. Tegul negąsdina šiandien tai, kad dar nėra aiškūs visi finansavimo šaltiniai, bet, matant palaikymo ženklus tiek iš valstybės, tiek iš kaimynų regioninėse savivaldybėse, manau, tikrai rasime galimybių, kaip tuos iššūkius suvaldyti”.

Tuomet planuota, kad regioninio stadiono vertė – apie 40 milijonų eurų.

„Kitąmet vykdytume architektūrinį konkursą, kad techninis projektas būtų parengtas 2019-2020 metais. Dabar pradėjus procedūras pastatyti galima iki 2024 metų”, – aiškino tuometinis Savivaldybės administracijos Investicijų ir ekonomikos departamento direktorius Ričardas Zulcas.

Bet nieko to nebuvo padaryta. Likus metams iki savivaldos rinkimų, vėl nubrauktos dulkės nuo šio sumanymo: penktadienį Savivaldybės administracijoje vyko pasitarimas dėl regioninio stadiono statybų perspektyvų. Mat savivaldybė šių metų planuose yra numačiusi atnaujinti galimybių studiją, tad kalbėtasi apie tai, kokius parametrus reikia įrašyti į atnaujinimo užduotį.

Pasitarimo dalyviai nenorėjo viešai komentuoti pasitarimo turinio, tačiau  „Atviros Klaipėdos” duomenimis, nutarta išsiaiškinti Klaipėdos sporto bendruomenės nuomones, poreikius, atlikti sporto bazių būklės bei perspektyvų auditą, kad būtų galima tiksliai suformuluoti techninę užduotį galimybių studijai atnaujinti.

Kada gali būti pastatytas Klaipėdos regioninis stadionas, niekas jau nesiryžta prognozuoti.


  2022-03-18

  3 komentarai “Artėjant rinkimams vėl prisimintas Klaipėdos regioninis stadionas”

  1. AvatarR (IP: 86.100.133.193)

   Du savivaldybės juokdariai nutarė nupūst dulkes, didesnių nevykėlių turbūt niekur nerasite.

  2. AvatarBerazumis (IP: 88.118.160.21)

   transporto mazge kur didžiausi jau dabar transporto kamščiai ,o ateityje jie dar labiau didės ir dėl numatytos uosto plėtros, tuo pačiu didės ir tarša, bet mūsų gaudragalvis, įsikibęs kaip šuo kaulą, ruošiasi statyti regioninės reikšmės stadijoną. Papūsk tu jam į dūdą, bet jis darys niekam nereikalingą naują galimybių studiją.

  3. AvatarTrumpai (IP: 88.119.41.104)

   Jeigu bus su begimo takais geriau net išvis nepradeti.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt