Artėjant rinkimams vėl prisimintas Klaipėdos regioninis stadionas

Sportas, Svarbu

2018 metais, likus pusmečiui iki rinkimų į tarybas, Klaipėdos savivaldybė išplatino pranešimą, skelbiantį, kad bus statomas „dar vienas svarbus socialinės infrastruktūros objektas – naujas regioninis futbolo stadionas”. Tačiau per ketvertą metų į priekį nepasistūmėta. 

Regioninis stadionas yra planuojamas šalia Palangos plento, priešais prekybos centrą „Ermitažas”. Martyno Vainoriaus nuotr.

Pranešime tada buvo cituojamas meras Vytautas Grubliauskas: „Klaipėdoje išsprendus arenos klausimą, taip pat pastačius naują baseiną, dabar mūsų pareiga imtis stadiono statybos klausimo. Neverta kryžiuoti iečių dėl tolimesnių projekto įgyvendinimo etapų, nes tai stabdo galimybę žengti pirmąjį žingsnį. Drąsiai jį ženkime ir nebijokime galimų rizikų ateityje. Tegul negąsdina šiandien tai, kad dar nėra aiškūs visi finansavimo šaltiniai, bet, matant palaikymo ženklus tiek iš valstybės, tiek iš kaimynų regioninėse savivaldybėse, manau, tikrai rasime galimybių, kaip tuos iššūkius suvaldyti”.

Tuomet planuota, kad regioninio stadiono vertė – apie 40 milijonų eurų.

„Kitąmet vykdytume architektūrinį konkursą, kad techninis projektas būtų parengtas 2019-2020 metais. Dabar pradėjus procedūras pastatyti galima iki 2024 metų”, – aiškino tuometinis Savivaldybės administracijos Investicijų ir ekonomikos departamento direktorius Ričardas Zulcas.

Bet nieko to nebuvo padaryta. Likus metams iki savivaldos rinkimų, vėl nubrauktos dulkės nuo šio sumanymo: penktadienį Savivaldybės administracijoje vyko pasitarimas dėl regioninio stadiono statybų perspektyvų. Mat savivaldybė šių metų planuose yra numačiusi atnaujinti galimybių studiją, tad kalbėtasi apie tai, kokius parametrus reikia įrašyti į atnaujinimo užduotį.

Pasitarimo dalyviai nenorėjo viešai komentuoti pasitarimo turinio, tačiau  „Atviros Klaipėdos” duomenimis, nutarta išsiaiškinti Klaipėdos sporto bendruomenės nuomones, poreikius, atlikti sporto bazių būklės bei perspektyvų auditą, kad būtų galima tiksliai suformuluoti techninę užduotį galimybių studijai atnaujinti.

Kada gali būti pastatytas Klaipėdos regioninis stadionas, niekas jau nesiryžta prognozuoti.

3 Comments

 1. R

  Du savivaldybės juokdariai nutarė nupūst dulkes, didesnių nevykėlių turbūt niekur nerasite.

  Reply
 2. Berazumis

  transporto mazge kur didžiausi jau dabar transporto kamščiai ,o ateityje jie dar labiau didės ir dėl numatytos uosto plėtros, tuo pačiu didės ir tarša, bet mūsų gaudragalvis, įsikibęs kaip šuo kaulą, ruošiasi statyti regioninės reikšmės stadijoną. Papūsk tu jam į dūdą, bet jis darys niekam nereikalingą naują galimybių studiją.

  Reply
 3. Trumpai

  Jeigu bus su begimo takais geriau net išvis nepradeti.

  Reply

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Eksmeras užsigeidė atsivesdinti Sporto skyriaus vedėją*

„Tikiuosi, neateisime iki tokios stadijos, kad reikės prašyti administracijos direktoriaus, kad atvesdintų jus į virtualią komiteto posėdžio erdvę”, – taip ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

Sportas, Svarbu

Konfliktų draskomo „Viesulo” vadovo darbą meras vertina gerai

„Kiekvienas vadovas turi dar ir savo vadovą, išskyrus aukščiausiąjį miesto vadovą, nes jam vadovo nebėra”, – taip Klaipėdos miesto tarybos Kultūros, ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Spyglys

Klaipėdos mero dviveidystė - kaip ant delno*

Arvydas Vaitkus lyg gaidys ant skiedryno pučiasi, kad neatiduos ministerijai Vaikų ligoninės, nors atidavė dešimt kartų didesnį ir vertingesnį turtą ...
2024-03-27
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This