P0

Regionas

Sustabdžiusi „Auskos“ privatizavimą Palanga ieško jai privataus valdytojo

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-21


Brežnevo vila kadaise vadintus poilsio namus „Auska“ Palangos miesto savivaldybė nori perduoti valdyti privatiems asmenims koncesijos pagrindu.

Kurorto valdžia jau pasirašė sutartį dėl „poilsio namų „Auska“ komplekso paskirties konversijos/teritorijos plėtros – „Sveikatingumo ir Socialinių paslaugų sinergija“ viešojo ir privataus sektoriaus koncesijos konkurso dokumentų rengimo bei derybų proceso organizavimo”.

Šiuos dokumentus sutarta parengti per dvejus metus. Sandorio kaina – 9 000 eurų. Rangovas – fizinis asmuo Giedrius Ruseckas.

Jis įsipareigojo parengti koncesijos konkurso sąlygas bei sutarties projektą ir suderinti juos su Centrine projektų valdymo agentūra. Rangovas taip pat turės organizuoti derybas su potencialiais koncesininkais.

Vilą, kurioje buvo teikiamos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos, Vyriausybė planavo privatizuoti, ji buvo perduotas valdyti Turto bankui. Tačiau Palangos miesto pageidavimu „Auska“ 2020 metais buvo atiduota savivaldybei.

Tuometinis premjeras Saulius Skvernelis teigė, jog yra svarbiausia, kad „šitas objektas, valstybės turtas, nebūtų privatizuotas ir atitektų, ką savivaldybė siūlo, nuo vaikų poilsio, vasaros stovyklų organizavimo iki neformaliojo švietimo”. 

Praėjusią vasarą vilą „Auska“  dvejiems metams išnuomojo įmonei MB „Roko virtuvė“.


  2022-03-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt