P0

Spyglys

Tadas Grabys bando papudruoti savo įvaizdį* (1)

Spyglys
2022-03-21


Prisidirbęs iki ausų su pareiškimais, kad jam reikia „išsivalyti prišiukšlintą gryčią” – tai yra Klaipėdos koncertų salę, vėliau dar suraitęs miglotą nurodymą pavaldiniams apie laikyseną protestuose prieš niekšišką Rusijos karą Ukrainoje, šios įstaigos vadas Tadas Grabys dabar tikriausiai bando pakeisti savo įvaizdį.

Už du valdiškus eurus iš VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas” jis buvo nupirkęs elektroninį bilietą, o dar už 55 eurus – jo papildymą. Galbūt ir pats važinėjasi, kaip neva paprastas, mero nepalaikomas žmogus, autobusu.

Bet greitai suprato, kad vien tai nepadės. Tad už 7 tūkstančius eurų sudarė sutartį su UAB „Domo stilius” dėl Koncertų salės savanorių ir atlikėjų maitinimo „Restobare” ir „Tabu”.

Spyglio išvada: pastaroji priemonė įvaizdžiui nepadės, nebent dar po alaus bokalą prie maisto duotų… Na, gal bus galima ir džiazų savanorius pamaitinti. O tai jau didelis pliusas.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-21

  Vienas komentaras apie “Tadas Grabys bando papudruoti savo įvaizdį*”

  1. AvatarDugnas (IP: 78.56.223.124)

   Gal jau neberašyk, Vainoriau, nieko. Nes labai gaunasi.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt