P0

Miestas

Ieškoma naujų Lėbartų ir Joniškės kapinių prižiūrėtojų

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-03-22


Klaipėdos savivaldybė perka Lėbartų, Joniškės kapinių ir senųjų kapinaičių priežiūros paslaugas. Sutartis su rangovu bus sudaryta trejiems metams už pasiūlytą ne didesnę nei 415 454 Eur kainą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Paslaugos apima rankinį ir mechanizuotą vakuminį sanitarinį kapinių valymą, kapinių prieigose ir kapinėse esančių žaliųjų plotų, želdinių, miškelių, kolumbariumų, šaligatvių, takų, automobilių stovėjimo aikštelių, aikščių valymą.

Rangovas turės teikti ir kapinių prižiūrėtojo-budėtojo paslaugas (budėjimas, eismo ir leidimų kontrolė, teritorijos priežiūra). Jam taip pat teks remontuoti tvoras, atramas, suoliukus, sutvarkyti ir išvežti kapinėse susidariusias visų rūšių atliekas.

Kapinių priežiūros paslaugos diferencijuotos į vasaros ir žiemos sezonus, tačiau rangovas privalės užtikrinti tvarką ir švarą, saugų praėjimą takais, šaligatviais bet kuriuo sezono metu – kasdien, neišskiriant savaitgalių ir šventinių dienų.

Viešąjį konkursą laimėjusi įmonės turės prižiūrėti ir savivaldybės nurodytas kapavietes – Lietuvos nepriklausomybės akto signatarų, Klaipėdos miesto garbės piliečių, Mažosios Lietuvos politinių bei visuomenės veikėjų ir kitas.

Prižiūrimos bus ir senosios kapinaitės miesto teritorijoje, pavyzdžiui, Kopgalyje.

Iki šiol miesto kapines pagal tokias pačias sąlygas prižiūri UAB „City Service Cleaning”.

Pasak Daivos Breivės, Savivaldybės administracijos patarėjos, didesnių pastabų šiai įmonei neturima. Tačiau paskelbtas viešasis konkursas yra suskaidytas į dvi dalis – gali būti, kad Lėbartų ir Joniškės kapines ateityje prižiūrės skirtingos įmonės.


  Miesto straipsnių vidus

  2022-03-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt