P0

Spyglys

DFDS atlyginimai gundo iškeliauti Anapilin?* (1)

Spyglys
2022-03-23


Spyglys sulaukė žinių, kad baigiantis 2021-iesiems portale „Delfi” paskelbtas straipsnis net tik patraukė ne vieno skaitytojo akį, bet ir turėjo kitokių pašalinių efektų. Aname straipsnyje „DFDS Seaways“ skelbėsi, jog ieško 200 darbuotojų su daugumą susigundyti verčiančiu atlyginimu – nuo 2500 Eur/mėn. į rankas. Išvydus tokią sumą ne vienam turėjo kilti noras trenkti esamos darbovietės duris ir skelti sparnus į DFDS.

Spyglio žiniomis, po šio straipsnio esamas DFDS personalas džiūgavo gavę patvirtinimą, kad jų algos ženkliai kils. Nesibodėjo net sutikti su padidintu dienos išdirbamų valandų skaičiumi. Kas tos kelios papildomos valandos per dieną, kai piniginė bus ženkliai pilnesnė… Tačiau euforija dingo personalui išdirbus reisą ir gavus algas. Sako, kad jos nebuvo net arti žadėtų sumų, labiau buvo panašios į senąsias. Kilus šaršalui tarp personalo, vadovybė teišspaudė parašyti e. paštu pasiaiškinimą.

Skaitant šį vadovybės „atsiprašymą” ir jau folkloru tapusį algų dydžio palyginimą su temperatūra, nevienam ir naujam, ir senam darbuotojui tikrai pakilo temperatūra bent keliomis dešimtosiomis…

Spyglio bičiuliai iš DFDS sako, kad šios įmonės rinkodaros specialistams reikėtų pasimokyti lietuvių kalbos, kad žodis „nuo“ joje nereiškia vidurkio. Anie taip pat mano, kad DFDS turėtų džiaugtis, jog savo veiklą vykdo ne JAV, nes tokiu atveju, už klaidingą rinkodarą būtų užtampyti po teismus ir patiems grėstų iškeliauti Anapilin.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-23

  Vienas komentaras apie “DFDS atlyginimai gundo iškeliauti Anapilin?*”

  1. AvatarTai (IP: 88.119.136.56)

   Siūlau DFDS – ui Metų nesąmonės prizą : 1 milijoną dolerių !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt