P0

Kultūra

Klaipėdoje – teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ premjera

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-23


Jau šį ketvirtadienį, kovo 24-ąją, 18 val., Klaipėdos lėlių teatro edukaciniame centre (Vežėjų g. 4) vyks teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ premjera. 5–11 metų amžiaus vaikams skirtą edukaciją kūrė Aušra Bakanaitė, Gintarė Radvilavičiūtė, Renata Kutaitė-Raudonienė, Vytautas Kairys, Paulius Vendelis, Larion Dyakov.

Kristijono Lučinsko nuotr.

„Kiekvieną dieną mes susiduriame su mechanika ir ji padeda mums kurti bei gyventi taip, kaip gyvename šiandieniniame pasaulyje. Nuolatinis kūnų judėjimas ir jų pusiausvyros dėsniai įkvėpė Klaipėdos lėlių teatro kūrėjus kalbėti apie mechanikos, kaip fizikos šakos, kartais nepastebimas, tačiau neišsemiamas galimybes. Unikalios žmogiškos savybės leidžia jas pastebėti, savitai atkurti, įprasminti, taip sukuriant naujus stebuklus”, – rašoma teatro pranešime.

Teatrinės edukacijos „Mechaninis stebuklas“ metu bus pristatyta, kaip mechanika padeda greičiau keliauti, lengviau pasiekti tikslus, įgyvendinti, rodos, neįmanomas misijas. Lėlių teatro principai suteiks galimybę susipažinti su šia, iš pirmo žvilgsnio keblia, tema visiems nuo 5 metų.

Anot teatro, natūralios, minimalistinės priemonės žadins dalyvių vaizduotę, skatins nesėdėti sudėjus rankų, o pastebėti ir, remiantis mechanikos dėsniais, kurti savo stebuklus.


  2022-03-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt