P0

Sportas

Senjorai kviečiami žaisti futbolą…vaikščiojant (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-23


Futbolas vaikščiojant – tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis siekiant įtraukti į žaidimą senjorus.

Pasiremdama kolegų iš Anglijos, Čekijos, Škotijos, Portugalijos patirtimi, tikslą šią žaidimo rūšį pritaikyti Lietuvoje išsikėlė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) narė Masinio futbolo asociacija. Pirmasis Futbolo vaikščiojant pristatymo etapas – parengtos žaidimo taisyklės lietuvių kalba. Su jomis galima susipažinti perskaičius žaidimo taisykles arba pasižiūrėjus vaizdo klipą.

Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai įgijo naujų žinių, dalyvaudami seminare ,,Futbolas vaikščiojant“ Kaune. Seminaro metu gauta ne tik teorinių žinių, bet ir pasipraktikuota žaisti.

Taisykles turintis žaidimas nereikalauja specialaus fizinio pasirengimo, neleidžia didesnio kontakto, taip sumažindamas tikimybę patirti traumą, tačiau skatina judėti, bendradarbiauti komandoje ir išlaiko pagrindinius futbolo elementus. Tokią galimybę vyresnio amžiaus žmonėms, senjorams, siūlys ir Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai – pirmoji futbolo vaikščiojant treniruotė jau balandžio 28 d.

Būtina išankstinė registracija. Registracija – čia.

Daugiau informacijos tel. 8 640 93 343.

INFORMACIJA

Lygiai prieš dešimtmetį, 2011 m. vasarą, Anglijos futbolo klubas „Chesterfield“ pakvietė 50 metų ir vyresnius žmones dalyvauti Futbolo vaikščiojant (Walking football) programoje. Nuo to laiko žaidimas po truputį išplito visoje Jungtinėje Karalystėje, susibūrė šimtai komandų, įsikūrė šio žaidimo asociacija. Prieš trejus metus sukurta ir tarptautinė Futbolo vaikščiojant tarptautinė federacija, kuri turi 15 narių ir siekia 2022 metais surengti pasaulio čempionatą.


  2022-03-23

  Vienas komentaras apie “Senjorai kviečiami žaisti futbolą…vaikščiojant”

  1. AvatarJo (IP: 88.119.136.56)

   Įdomus žaidimas, ko tik neprigalvoja !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt