P0

Spyglys

Sekretoriui paliepus, merui panorėjus*

Spyglys
2022-03-24


Žinia, arši opozicionierė, liberalė Alina Velykienė jau kurį laiką ėdė merą, kad šis pradėtų rengti normalius, o ne nuotolinius Tarybos posėdžius, kuriuose esą labai lengva visus už vadelių tampyti. Iki šiol vis dar nebuvo aišku, kodėl meras ir jo sekretorius vis dar nori likti virtualioje realybėje, nes žmonės jau seniai į teatrus ir koncertus vaikšto, o ko čia tie politiniai spektakliai jau taip išsiskiria, kad negali vykti gyvai.

Tikroji priežastis paaiškėjo ketvirtadienį vykusio eilinio nuotolinio posėdžio metu – ją išklojo mikrofoną pamiršęs išsijungti sysadminas.

Pasirodo liaudis turi matyti, kaip išrinktieji nosis ir ausis posėdžio metu krapšto – taip paliepė sekretorius, nes panorėjo meras.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-03-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt