P0

Verslas

Atnaujintos dvi „Iki” parduotuvės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-26


Į plėtrą ir atsinaujinimą investuojantis prekybos tinklas „Iki“ praneša šią savaitę atidaręs tris atnaujintas parduotuves, dvi iš jų – Vakarų Lietuvoje.

Klaipėdoje atnaujinta „IKI Gausa“, esanti miesto centre, M. Mažvydo alėjoje, o Kretingos rajone, Salantuose – „IKI Salantai“.

Asociatyvi Palmiros Mart nuotr.

1235 kv. m. ploto parduotuvėje uostamiestyje pirkėjų patogumui įrengti šviesesni ir patogesni skyriai. Išplėstas vaisių ir daržovių skyrius, šviežios žuvies ant ledo, mėsos skyrius. Šviežumą vertinantys pirkėjai čia galės įsigyti karštų mėsos gaminių ir vietoje kepamos duonos bei bandelių. Šioje parduotuvėje taip pat padidintas „IKI Bitutė“ savitarnos kasų skaičius – iš viso dabar pirkėjų patogumui jų įrengta devynios. Be to, veikia ir 4 paprastos kasos. Parduotuvė veikia nuo 7.30 val. iki 22 val. Jos atnaujinimui skirta 1,38 mln. eurų.

Tuo metu „IKI Salantai“ plotas užima 271 kv. m, čia įrengti erdvesni ir šviesesni skyriai, įrengtos dvi savitarnos kasos bei viena įprasta kasa. Investicijos į šią parduotuvę siekia 484,2 tūkst. eurų.

„Siekiame būti kuo arčiau savo pirkėjų ir norime, kad jie galėtų patogiai apsipirkti netoli namų. Geresnei apsipirkimo patirčiai užtikrinti nuolat investuojame į parduotuvių atnaujinimą. Parduotuvių dydį ir asortimentą suformavome atsižvelgdami į vietos gyventojų poreikius. Parduotuvėse taip pat įdiegėme šiuolaikiškus technologinius sprendimus“, – pranešime cituojama Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

Prekybos tinklą „Iki“ iš viso šiuo metu sudaro 231 „Iki“ parduotuvė, du logistikos centrai, kulinarijos gamybos centras bei trys regioninės kepyklos. Prekybos tinkle dirba beveik 6000 darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“.


  2022-03-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt