P0

Regionas

S. Skvernelio partijos skyriui Neringoje vadovaus Darius Jasaitis (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-26


Penktadienį Nidoje įvyko Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Neringos skyriaus steigiamasis visuotinis susirinkimas. Jo metu suformuotas pirmasis šios politinės jėgos skyrius Lietuvoje. Skyriaus pirmininku vienerių metų kadencijai išrinktas Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, jo pavaduotoju tapo bendrapartietis, savivaldybės tarybos narys Vaidas Venckus.

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Neringos skyrius. Organizatorių nuotr.

Pasak D. Jasaičio, stiprioje ir sutelktoje komandoje bus galima tinkamai atstovauti Lietuvos savivaldai bei siekti, kad šalies sostinėje būtų gerai girdimos ir regionų problemos.

„Užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui svarbi ne tik aiški vizija, bet ir kryptingas bei nuoseklus darbas. Tikiu, kad tokiomis savybėmis bei vertybėmis pasižymi ir partijos Neringos skyriaus nariai, kuriems dėkoju už išreikštą pasitikėjimą. Artėjantys savivaldos rinkimai yra proga dar kartą peržvelgti jau nuveiktus darbus, Neringą palietusius pokyčius bei nusistatyti naujus, kurorto bendruomenei svarbius tikslus“, – pranešime cituojamas D. Jasaitis.

Neringos skyriaus Valdybos nariais tapo meras D. Jasaitis, V. Venckus, Aušra Mikalauskienė, Diana Starkutė-Kriukovė, Stasys Valančius, Ričardas Kičiatovas, Narūnas Lendraitis, Arūnas Burkšas, Mindaugas Vaitonis ir Sigitas Šveikauskas. 

Naujai suformuotame Neringos skyriuje šiuo metu yra 49 nariai.

Demokratų sąjungą „Vardan Lietuvos“, kuri populiariai vadinama S. Skvernelio partijos vardu, sudaro daugiau kaip 3000 žmonių.


  2022-03-26

  Vienas komentaras apie “S. Skvernelio partijos skyriui Neringoje vadovaus Darius Jasaitis”

  1. AvatarRms (IP: 77.79.44.42)

   Kaip sakant, bet kokia kaina reikia issilaikyti valdzioje. Bravo.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt