P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas ir rytinė JAV pakrantė sujungta jūriniu maršrutu

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-28


Uostas direkcija praneša, kad Klaipėda nuo šiol tiesiogine jungtimi susieta ir su rytine JAV pakrante. Kroviniai konteineriuose iš Klaipėdos į Niujorką nukeliaus per 15 dienų.

Jūrinė linija, į kurią įtrauktas ir Klaipėdos uostas, drieksis maršrutu Klaipėda–Gdynė–Geteborgas–Brėmerhavenas–Niujorkas–Filadelfija–Norfolkas–Klaipėda. Į Klaipėdos uostą pirmasis šia laivybos linija plaukiantis laivas įplaukė kovo 26 dieną.

Šiuo metu įmonė MSC Klaipėdos uostą jau yra įtraukusi į tris savo laivybos linijas. Kovo viduryje ji Klaipėdos uostą įtraukė į NWC TO ECUADOR jūrinį maršrutą, kuriuo Klaipėda tiesiogine jungtimi susieta su Dominikos Respublikos, Kosta Rikos, Peru, Kolumbijos ir kitų šalių uostais. Kroviniai konteineriuose iš Klaipėdos uosto taip pat tiesiogiai keliauja NWC TO IPAK (North-West Continent to India-Pakistan) jūriniu maršrutu, kuris Klaipėdą tiesiogine jungtimi sieja su Indijos, Pakistano, Saudo Arabijos, Džibučio, Jungtinės Karalystės, Italijos, Prancūzijos ir kitų šalių uostais.


  Uosto vidus kompas

  2022-03-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt