P0

Kultūra

Žada, kad Meno kiemas į renginius kvies ir šiemet

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-03-31


UAB „Adseva“, valdanti prekinį ženklą „10 TILTŲ“, pernai gavusi 14.480 eurų Klaipėdos savivaldybės paramą projektui, kurio metu siekta įveiklinti Bažnyčių g. 6 esantį esantį vadinamąjį Meno kiemą, teigia, jog sukurta infrastruktūra ir įdirbis leis ir šiemet sukviesti miestiečius bei Klaipėdos svečius į kino seansus, muzikos, vakarus, pasirodymus ir kitus kultūrinius renginius.

Projekto metu sukurtas universalus Kiemo amfiteatras, kuris suteikė galimybę teatro trupių repeticijoms, performansams, muzikavimui, diskusijoms, viešam skaitymui. Buvo surengta šeši kino seansai – filmai buvo parinkti kartu su kino klubu „8 ½“.

Taip pat projekto metu buvo organizuotos keturios diskusijų laidos, kurių metu prelegentai diskutavo apie kiemą kaip reiškinį ir jo svarbą Klaipėdos miesto naujųjų laikų istorijai. Diskusijas moderavo istorikas dr. Vasilijus Safronovas, filosofas Aldis Gedutis bei sociologas dr. Liutauras Kraniauskas.

Taip pat buvo organizuotas analogų neturintis renginys „Tapyba gyvai“, kurio metu devyni menininkai iš Klaipėdos, Kretingos ir Vilniaus tapė ir pardavinėjo savo kūrinius, skambėjo Laimono Urbikio džiazo melodijos.  Projektas taip pat padėjo pagrindus naujai lauko galerijai: Klaipėdos šviesų festivalio metu atidaryta Rodion Petroff viešojo meno (public art) instaliacija „Šildomos grindys“.


  2022-03-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt