P0

Verslas

Demonstruos ekonominio proveržio rezultatus (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-01


UAB „Verslo žinios” pasirašė sutartį su savivaldybe dėl Klaipėdos ekonomikos forumo „KEPS2030“ organizavimo. Forumo tikslas – pristatyti išskirtinius Klaipėdos ekonominius projektus, problemas, iššūkius ir galimus jų sprendimus bei didinti  miesto žinomumą.

Renginys bus surengtas Klaipėdoje balandį. Bus sudaryta galimybė stebėti ar dalyvauti forume nuotoliniu būdu. Planuojama, kad jame bus nuo 200  iki 300 dalyvių.

UAB „Verslo žinios“, leidžianti to paties pavadinimo savaitraštį, administruojanti naujienų portalą vz.lt, darbo paieškos ir karjeros patarimų portalą cv.lt, už 12 000 eurų įsipareigojo surengti nemokamą forumą tam pritaikytose patalpose.

Bendrovė parinks ir pranešėjus, sukvies konferencijos dalyvius, parengs forumo programą, paskirs moderatorių. Taip pat organizuos renginio renginio reklamos gamybą bei sklaidą.

Klaipėda yra pasirinkusi aukštos pridėtinės vertės plėtros kryptis: stiprinti ir plėtoti jūrinę ekonomiką, bioekonomiką, pažangios pramonės ekonomiką bei kūrybinę ir paslaugų ekonomiką. Savivaldybė teigia, kad „jau matomi rezultatai”.

Surengtas „KEPS2030“ forumas, pasak savivaldybės, turėtų tapti tradicine metine konferencija, kurioje pristatomi išskirtiniai Klaipėdos ekonominiai projektai, problemos, iššūkiai ir galimi jų sprendimai. 

Klaipėdos ekonominės plėtros strategiją 2030 (KEPS 2030) įgyvendina 7 partneriai: Klaipėdos miesto savivaldybė, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėdos universitetas, Klaipėdos laisvosios ekonominės zonos valdymo bendrovė, Klaipėdos pramonininkų asociacija, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Verslo straipsnių visus kompas


  2022-04-01

  Vienas komentaras apie “Demonstruos ekonominio proveržio rezultatus”

  1. AvatarPo kiek konferencija? (IP: 90.131.43.251)

   Kodėl organizuoja “Verslo žinios”? Kam tada reikialinga brangioji Klaipėda ID ? Kad nupirktų paslaugą iš vilniečių, gavusi tam savivaldybės pinigus? Kiek kainuos tokia perpirkta paslauga už klaipėdiečių pinigus?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt