P0

Regionas

Rusijos propagandistui apribotos teisės į butą Palangoje (8)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-01


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) praneša, kad Europos Sąjungos (ES) finansinės sankcijos, susijusios su Rusijos Federacija, Lietuvoje pritaikytos ir gerai žinomam Rusijos propagandos atstovui Artem Sheinin (Артём Григорьевич Шейнин).

Artem Sheinin. Wikipedia nuotr.

Sankcijos pritaikytos Lietuvoje esančiam A. Sheinin priklausančiam nekilnojamajam turtui – daugiau nei 100 kv. m ploto butui Palangoje. 2014 m. masinio vertinimo duomenimis, jo vertė siekė beveik 60 tūkst. eurų, tačiau tikėtina dabartinė vertė – gerokai didesnė.

Būstas nuosavybės teise priklauso A. Sheinin ir jo sutuoktinei.

FNTT kreipėsi į Registrų centrą dėl tolimesnių veiksmų – surastas nekilnojamasis turtas buvo įšaldytas.

Be A. Sheinin, Lietuvoje tokios finansinės sankcijos taikomos 2 juridiniams asmenims, kurie yra įtraukti į sankcijų sąrašą, ir 8 juridiniams asmenims bei 4 fiziniams asmenims, remiantis sąsajomis per nuosavybės teisę ar kontrolę.

Dėl Lietuvoje taikomų tokių ES finansinių sankcijų įšaldytų lėšų suma siekia daugiau nei 10,8 mln. eurų, beveik 3,4 mln. JAV dolerių ir per 645 tūkst. Rusijos rublių.

Lietuvoje taip pat taikomos finansinės sankcijos, susijusios su Baltarusija. Sankcijos yra taikomos 4 juridiniams asmenims ir vienam fiziniam asmeniui. Bendra įšaldytų lėšų suma – daugiau nei 46 tūkst. eurų.


  2022-04-01

  8 komentarai “Rusijos propagandistui apribotos teisės į butą Palangoje”

  1. AvatarAlvyra (IP: 46.36.67.21)

   Supratau, kad lietuviai savo tėvynainius myli mažiau nei kažkokius prisivogusius ruskius, kurių žodžiais, mes esame naciai, tai ko čia pas mus griautis. Pirkit ką norit savo ruskyne, kur tokia nuostabi putino valdžia. Nepatenkintiems Lietuva, vieta ten pat, tikrai priims ir dar per žinias parodys

  2. AvatarPalangiškė (IP: 84.15.184.221)

   Kas iš to areštavimo, kai pasibaiks karas jį atiduos, ar visai negražins ? Jei negražins tai ok !

  3. AvatarV ir Gis (IP: 188.69.213.149)

   ,, Aš “, jei, tamsta, išmokinsit šiukšles į konteinerį,o ne per langą mesti, tai galima apgyvendinti. Beliks išspręsti klausimą kas remontuos butą.

   • Avataras (IP: 90.131.32.120)

    tai konkretus apiplesimas. valdzi a tik ziuri kaip ka apiplesti. kuom susijus kazkokia propaganda jei isvis ji buta ir pirktas butas uzdirbtais pinigais.ir kas nusprende kad tai butu propoganda? o ka per lietuviskus kanalus nepropoganda. zmogus pats turi atsirinkti kur propoganda kur ne. o nekisti mums savo laidas nustate kas jiems patogu.

  4. AvatarOrakulas (IP: 88.118.71.209)

   Šiuo metu turtas atiminėjamas iš rusų,be teismo ir tyrimo,praktiškai dėl to, kad turi kita nuomonę,negu masmedija vakaruose,nereiks ilgai laukti,kol ateis tokia diena ,kada turtas bus atiminėjamas iš visų kitų radus kita dingstį,naujoji pasaulio tvarka atrieda atiduoda…

  5. AvatarLietuvis (IP: 86.100.30.228)

   O tai jei su šio zmogaus turtu taip daro tai kodel Ukrainecius ileidzia o ne uždraudzia jiems i Lietuva atvykt arba kodel Rusu kalba leidziama Lietuvoj . Tai uždrauskit arba ukraineciams i LT vaziuot arba Rusu kalba . Jug cia lietuva manau ji Lietuviams ….

  6. Avatar (IP: 88.119.43.51)

   Va ir galima viena pabėgelių šeima apgyvendint

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt