P0

Miestas, Svarbu

Klaipėdos pajūrio paplūdimiuose bus tiesiami ir nauji takai (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-02


Klaipėdos miesto pajūrį prižiūrinti BĮ „Klaipėdos paplūdimiai” kol kas vien savo jėgomis bando sutvarkyti neseniai praūžusių audrų padarinius. Pasak įstaigos vadovo Olego Mariničiaus, padaryta žala siekia apie 60-80 tūkstančių eurų.

Po audrų vanduo apsėmė ir Melnragės prieškopius. Artūro Šulco nuotr.

Nors Lietuvos pajūrio savivaldybės pagalbos prašė iš Vyriausybės, tačiau jos negavo. Neigiamo atsakymo motyvacija – oficialiai nebuvo paskelbta ekstremali situacija.

Ar reikiamą sumą pajūrio paplūdimių infrastruktūrai sutvarkyti skirs Klaipėdos miesto savivaldybė, O. Mariničius negalėjo atsakyti. Jo teigimu, savivaldybės šių metų biudžetas – neseniai patvirtintas, tad tikslių žinių dar nėra.

Nepaisant to, „Klaipėdos paplūdimiai” šiemet planuoja įrengti naujų medinių takų ir laiptų Smiltynėje ir Melnragės, Girulių paplūdimių poilsio zonose. Lėšos tam buvo numatytos iš anksto.

Smiltynėje darbai bus atliekami Smuklės kalno poilsio zonoje. Iš viso iki lapkričio turėtų būti įrengta beveik 3 000 kv. m medinių takų ir laiptų.

Koks bus bendras šiemet naujai tiesiamų takų ilgis, neprognozuojama, nes „Klaipėdos paplūdimiai” šioms paslaugas teikti skelbia viešuosius pirkimus. O juose laimi tas, kuris pasiūlo mažiausią vieno kvadratinio metro kainą.

Pernai buvo nutiesta daugiau nei kilometras naujų takų paplūdimių zonose, o užpernai – beveik dvigubai daugiau. Nors lėšos šiems darbams atlikti buvo adekvačios.


  2022-04-02

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos pajūrio paplūdimiuose bus tiesiami ir nauji takai”

  1. AvatarGintas (IP: 86.100.27.215)

   Papludymiai tai visos Lietuvos, o juos tvarkyti turi Klaipeda, kazkaip keista…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt