P0

Miestas

Klaipėdoje dislokuotą Dragūnų batalioną papildė 500 naujokų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-04


Maždaug 500 būsimųjų karių iš 6 Lietuvos regionų pirmadienį papildė Klaipėdoje dislokuotą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalioną. Apie 430 karių tarnauti atvyko savanoriškai arba pasirinkę tarnybą atlikti pirmumo tvarka, kiek daugiau nei 70 jaunuolių pašaukti privalomai.

Pirmosiomis savaitėmis jaunieji kariai mokysis rikiuotės ir karinio statuto, karinės taktikos, inžinerijos, topografijos, ryšių ir medicinos, susipažins su ginklais ir ryšio priemonėmis.

Vėliau kariai bus rengiami kaip specialistai – suskirstyti į šaulius, kulkosvaidininkus, granatininkus, minosvaidininkus, ryšininkus, žvalgus ir treniruosis atlikti savo funkcijas.

Antroje tarnybos pusėje, kolektyvinio rengimo metu, naudodamiesi bazinių bei specialistų rengimo kursų metu įgytomis žiniomis, kariai pradės mokytis veikti tam tikro padalinio sudėtyje, o tarnybą užbaigs mokėdami atlikti operacijas būrio – maždaug 35 karių – sudėtyje.


  2022-04-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt