„VVARFF” Klaipėdoje jau sukrapštė 32 milijonų vertės savivaldybės užsakymų (5)

Miestas
Avatar photoArtūras Šulcas
2022-04-05

Šiais metais turėtų būti kapitaliai suremontuota Didžioji Vandens gatvė Klaipėdos senamiestyje. Savivaldybė dėl šių darbų kovo pabaigoje pasirašė beveik 600 tūkst. eurų vertės sutartį su UAB „VVARFF“. Ši Plungėje įsikūrusi bendrovė yra laimėjusi Klaipėdos savivaldybės skelbtų konkursų už daugiau nei 32 mln. eurų, skelbia portalas rekvizitai.vz.lt 

„VVARFF“ įsitvirtina Klaipėdos senamiestyje. Artūro Šulco nuotr.

Kapitalinį Didžiosios Vandens gatvės atkarpos nuo Tiltų iki Aukštosios g., remontą bendrovė įsipareigojo baigti per 10 mėnesių nuo statybvietės perėmimo dienos. Vien archeologinės priežiūros ir tyrimų atlikimą, kadastrinių matavimų bylų parengimą, išpildomųjų geodezinių nuotraukų parengimą „VVARFF” įvertino apie 50 tūkst. eurų.

Klaipėdos senamiestyje iki 2023 metų kovo „VVARFF” taip pat turėtų rekonstruoti Teatro ir Sukilėlių gatves už daugiau nei 1 mln. eurų. Už 2 mln. eurų iki kitų metų liepos pradžios bendrovė turi dirbti Klaipėdos miesto gatvių ir kiemų, pėsčiųjų ir dviračių takų asfaltbetonio dangų duobių paprastojo remonto darbus.

Sukilėlių gatvė. Artūro Šulco nuotr.

Iki šių metų rugsėjo ji turi pabaigti kompleksinio tikslinės teritorijos daugiabučių kiemų tvarkymo darbus už daugiau kaip 5,6 mln. eurų. Daržų, Vežėjų ir Žvejų gatvių Klaipėdos mieste kapitalinio remonto rangos darbus už 764 962,94 eurų ji turi pabaigti iki kitų metų rugpjūčio 1 d.

Tikslinė teritorija Rumpiškės kvartale. Artūro Šulco nuotr.

UAB „VVARFF” Klaipėdoje laimi ne tik savivaldybės skelbtus viešuosius pirkimus. Kitų metų pradžios baigsis jos sutartis su AB „Klaipėdos vanduo” dėl „teritorijų dangų atstatymo darbų po vandentiekio ir nuotekų tinklų avarinių remonto darbų Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone”.

Ši bendrovė turi sutartis ir su Neringos, Kretingos, Plungės, Mažeikių, Rietavo savivaldybėmis. Pasak portalo rekvizitai.vz.lt, geriausiai be Klaipėdos miesto savivaldybės UAB „VVARFF” dar sekasi Mažeikiuose – čia gauta daugiau kaip 12, 2 mln. eurų vertės savivaldybės užsakymų. Beveik tiek pat – ir Plungėje. Kretingoje – už 7,2 mln. eurų, Vilniaus miesto savivaldybėje – už beveik 2,5 mln. vertės užsakymų.

Bendrovė teikia ir laikraščio „Telšių žinios” prenumeratos paslaugas bei informacijos viešinimo paslaugas valdiškoms institucijoms – nuo Klaipėdos universiteto iki Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio.

Žymos: | | | | | | | | |

Komentarai (5):

Atsakymai į “„VVARFF” Klaipėdoje jau sukrapštė 32 milijonų vertės savivaldybės užsakymų”: 5

 1. Algis parašė:

  Kokie besmegeniai gedminu 20 suprojektavo aut.statyti saligatvi.Atv.besmegeniai paziuret dabar kai palijo.Vaikam einantien i mok.nuo st.gatves reikia pereit gatve nuo 20 namo pro pina gatve vaziuojanciu aut.,nes po lietaus pilna vandens.Jisai besmegeniai niekur nenubega.

 2. Manau parašė:

  Gerai sekasi tam VVARFFUI su milijoniniais savivaldybės projektais, o dar žinant ,kad už padarytus brokus nereikės atsakyti ( pvz. Rumpiškės kv. sugadintos pož. komunikacijos, prasmengantys šaligatviai, banguotas asfaltas, nukapotos šaknys). Nešventa ir savivaldybė, kuri nesivargino projekto eigos kontroliuoti, ruošti sąlygas ir tt….. o tik pasiūliusi gyventojams patiems pasitvarkyt paliktus brokus! …..Matyt UAB,,VVARFFUI” neblogai sekasi teikti informacijos viešinimo paslaugas valdiškoms institucijoms —– šitiek laimėtų projektų, tik spėk daryt brokus,…..tikėsim, bent jau senamiesčio nesudirbs.

 3. Nuomonė parašė:

  Sukilėlių gatvėje buvo gatvės bardiūrai akmeniniai nuostabaus grožio, seni atitinkantys senamiesčio dvasią… Iš tiesų liūdną, kokia čia rekonstrukcija kai paveldas naikinamas, ištrinamas ir brukamas kičas ?

 4. rumpiškės kvartalas parašė:

  Gera nuotrauka iš Rumpiškės kvartalo. Pakirto visas šaknys medžiams , išvirto iškarto. O apie 500 iškirto, sunaikino 10 tūk m2 krūmų. Tai barbarai, orkai

  • rumpiškei parašė:

   Tikėkim, kaimynai pasirūpins apželdinimu. Žiūrėkit, kaip gražiai savo aplinkas tvarko privačių namų gyventojai, o čia tokie niekingai maži plotai aplink namus, susidėti daug pinigėlių nereiks. Pademonstruokite savo požiūrį į savo aplinką, miestą. Gana tikėtis vien gauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Spyglys

Pas šoferius ir elektrikus - pinigų kaip šieno*

Savivaldybei nusprendus pamaloninti savo įmonę „Klaipėdos paslaugos”,  kurios vadovai teisiami už „gerus darbus”, 1,2 milijono eurų vertės vidaus sandoriu ir 1,7 ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Valdantieji užsimojo prieš Klaipėdos gatvių „šviesoforizaciją“

„Įvyko avarija – pastatom šviesoforą. Mes taip visą miestą apdėliosim”, – trečiadienį Klaipėdos miesto tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto ...
2024-06-12
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This