Klaipėdos universitetas kviečia jaunimą pažinčiai

Švietimas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-04-07

Balandžio 8-ąją, penktadienį, Klaipėdoje vyksiančioje Studijų ir karjeros mugėje „Studijų regata‘22” savo galimybes jaunimui pristatys ir Klaipėdos universitetas (KU).

KU stende bus galima susipažinti su kone visomis jo studijų programų kryptimis, pabendrauti su fakultetų atstovais – dėstytojais bei studentais, išgirsti naujausią informaciją apie studentų priėmimą, studijų sąlygas. Mugėje prisistatantys fakultetai čia demonstruos savo įdomybes. Pavyzdžiui, Jūrų technologijų ir gamtos mokslų fakulteto komanda moksleiviams parodys čempioniškus pneumobilius, kuriuos kūrė bei konstravo ir studentai, ir dėstytojai. Inžinerinės minties kokybę iliustruoja su šiomis transporto priemonėmis pasiekti trofėjai tarptautinėse pneumobilių varžybose.

Sveikatos mokslų fakulteto komanda publiką stengsis sudominti šios srities mokslais. Fakultetas, kuriame rengiami visuomenei itin reikalingi slaugos, socialinio darbo, radiologijos, reabilitacijos ir kiti specialistai, lankytojams demonstruos ir suteiks galimybę patiems padirbėti su modernia mokymo įranga, leidžiančia pažinti ar patirti negalias, stebėti sveikatos rodiklius.

„Labai džiaugiamės, kad po poros metų pandemijos sąstingio grįžta galimybė su jaunimu bendrauti tiesiogiai, pristatyti universitetą, studijų galimybes ir įdomybes, sudominti jomis dar dvejojančius dėl ateities kelio pasirinkimo. Visų mugės organizatorių – Klaipėdos miesto savivaldybės, universiteto, mugėje dalyvausiančių aukštojo ir profesinio mokymo įstaigų, darbdavių – tikslas bendras, kad kuo daugiau jaunimo liktų Klaipėdoje ir regione, kad čia kurtų savo ateitį, o sykiu ir turtintų mūsų kraštą“,- pranešime cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

7-ą kartą Klaipėdoje vyksianti Studijų ir karjeros mugė „Studijų regata‘22” išsiskiria ir tuo, jog joje aktyviai dalyvauja ir verslo, t.y. būsimųjų jaunimo darbdavių atstovai. Mugės programoje numatytos net 7 diskusijos su skirtingų verslo sričių atstovais.

Renginio, vyksiančio Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, pradžia – 10 val.

Žymos: | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Švietimas

Klaipėdos universitete - bendradarbystės erdvė 

Antradienį Klaipėdos universiteto (KU) Senato pastate duris atvėrė EU-CONEXUS bendradarbystės erdvė, pritaikyta tiek darbui, tiek poilsiui. Nauja erdvė KU universiteto ...
2024-06-04
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Vietoj universiteto pastato - prekyba ir butai

Klaipėdos universiteto pastatų kompleksą Minijos g. 153, parduotą už 1,73 mln. eurų, šiuo metu dalimis valdo keletas savininkų. Anksčiau viena ...
2024-05-23
Skaityti daugiau

Švietimas

Pasirinkusiems elektros inžinerijos studijas skirs stipendijas

Energijos bendrovė „Ignitis grupė“ skatina šalies moksleivius rinktis elektros ir energijos inžinerijos krypčių studijas. Siekdama į energetikos sektorių pritraukti naujų ...
2024-05-23
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This