P0

Švietimas

Klaipėdos universitetas kviečia jaunimą pažinčiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-07


Balandžio 8-ąją, penktadienį, Klaipėdoje vyksiančioje Studijų ir karjeros mugėje „Studijų regata‘22” savo galimybes jaunimui pristatys ir Klaipėdos universitetas (KU).

KU stende bus galima susipažinti su kone visomis jo studijų programų kryptimis, pabendrauti su fakultetų atstovais – dėstytojais bei studentais, išgirsti naujausią informaciją apie studentų priėmimą, studijų sąlygas. Mugėje prisistatantys fakultetai čia demonstruos savo įdomybes. Pavyzdžiui, Jūrų technologijų ir gamtos mokslų fakulteto komanda moksleiviams parodys čempioniškus pneumobilius, kuriuos kūrė bei konstravo ir studentai, ir dėstytojai. Inžinerinės minties kokybę iliustruoja su šiomis transporto priemonėmis pasiekti trofėjai tarptautinėse pneumobilių varžybose.

Sveikatos mokslų fakulteto komanda publiką stengsis sudominti šios srities mokslais. Fakultetas, kuriame rengiami visuomenei itin reikalingi slaugos, socialinio darbo, radiologijos, reabilitacijos ir kiti specialistai, lankytojams demonstruos ir suteiks galimybę patiems padirbėti su modernia mokymo įranga, leidžiančia pažinti ar patirti negalias, stebėti sveikatos rodiklius.

„Labai džiaugiamės, kad po poros metų pandemijos sąstingio grįžta galimybė su jaunimu bendrauti tiesiogiai, pristatyti universitetą, studijų galimybes ir įdomybes, sudominti jomis dar dvejojančius dėl ateities kelio pasirinkimo. Visų mugės organizatorių – Klaipėdos miesto savivaldybės, universiteto, mugėje dalyvausiančių aukštojo ir profesinio mokymo įstaigų, darbdavių – tikslas bendras, kad kuo daugiau jaunimo liktų Klaipėdoje ir regione, kad čia kurtų savo ateitį, o sykiu ir turtintų mūsų kraštą“,- pranešime cituojamas KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas.

7-ą kartą Klaipėdoje vyksianti Studijų ir karjeros mugė „Studijų regata‘22” išsiskiria ir tuo, jog joje aktyviai dalyvauja ir verslo, t.y. būsimųjų jaunimo darbdavių atstovai. Mugės programoje numatytos net 7 diskusijos su skirtingų verslo sričių atstovais.

Renginio, vyksiančio Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, pradžia – 10 val.


  2022-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt