P0

Spyglys

Eik, Linute, mokytis, eik!* (5)

Spyglys
2022-04-08


Patyrusi Klaipėdos politikė Lina Skrupskelienė per vieną viešą politinį posėdį liūdnai pabambėjo: „Eisiu, ko gero, mokytis. Ir į mokyklą eisiu”.

Ne „ko gero”, Linute, o tikrai eisi, jei prieš rinkėjus norisi geriau atrodyti, – sako Spyglys. Nes ypata, baigusi du aukštuosius mokslus, turėtų žinoti, jog į pamokas ir posėdžius reikia ateiti pasiruošus, o ne tik pasipuošus. O ne piktintis, kad valdininkai nepateikė dokumentų, už kuriuos kažkada pati balsavai. Juk jau trečia kadencija miesto Taryboje… 

Be to, ir teroristas Leninas liepė mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-04-08

  5 komentarai “Eik, Linute, mokytis, eik!*”

  1. AvatarŽmoga (IP: 90.131.41.176)

   Matyt rašė straipsnį, kaip “tikra spyglio rašytoja, zurnalista žmoga”. Kažin ar pats tas žmoga suprantama ką parašė….🤣🤣🤣

  2. AvatarKristina (IP: 90.131.45.36)

   Šį kartą Spyglys nuvylė…. Kaip pavydi turgaus bobutė kimba už šiaudo galo įdurti, kai pas patį / pačią tuščia tuščia. Tikiuosi “atsigaus” Spyglys ir vėl galėsime mėgautis rašytu žodžiu, o ne turgaus pliotkais.

  3. AvatarAivarelis (IP: 86.100.173.207)

   Taip vladukas sakė: mokytis, mokytis, mokytis; bet juk tai geriau negu: dirbti, dirbti, dirbti!!!

  4. AvatarT (IP: 84.15.181.110)
  5. AvatarJūratė (IP: 86.100.115.25)

   Valdininkas nepateikia dokumentų, nes kažkada už juos balsavo. Tokio sakinio autorius, t.y. valdininkas turi būti korupcionierius. Į komitetą, į tarybą pristatai visus dokumentus, kurie yra susiję su tuo klausimu, o ne dalį , o kitą neneša, nes kažkada už juos buvo balsuota. Kodėl Spyglys gina, o tiksliau didžiuojasi, kad Klaipėdos valdininkai įteisino savo absurdiškais teiginiais korupciją?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt