P0

Uostas ir jūra

Klaipėda laukia pirmojo kruizinio laivo: užsiregistravę 80

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-08


Balandžio 11 d., pirmadienį, Klaipėdos uoste turėtų prisišvartuoti pirmasis šių metų kruizinis laivas „Hamburg“, kuriuo į Klaipėdą atvyksta daugiau nei 300 Vokietijos turistų.

Pernai į Klaipėdą atplaukė tik du kruiziniai laivai. Martyno Vainoriaus nuotr.

144 metrų ilgo „Hamburg“, talpinantis 420 keleivių, priklauso kompanijai „Conti Group“, šiuo metu eksploatuojamas „Plantours Kreuzfahrten“. Klaipėdos uoste laivas stovės 6 valandas, per kurias keleiviai aplankys uostamiesčio senamiestį, Palangą ir Neringą. Po vizito Klaipėdoje laivas išplauks į Rygą.

„Džiaugiamės prasidedančiu šių metų kruiziniu sezonu ir tikimės, jog visi laivai, kurie šiuo metu yra užsiregistravę atvykimui, tikrai pasieks mūsų uostą. Praėjusiais metais Klaipėdoje apsilankė tik 2 laivai, o dabar užregistruotų atvykimui yra daugiau nei 80. Labai norėtųsi, kad jie visi atvyktų ir Klaipėda galėtų džiaugtis tikrai rekordiniu kruiziniu sezonu“, – pranešime cituojama Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.


  2022-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt