P0

Verslas

„Klaipėdos energijos” šilumos kaina – ketvirta pagal mažumą šalyje (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-08


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, kad vidutinė balandžio centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 8,04 ct/kWh (be PVM). AB „Klaipėdos energija“ uostamiesčiui ir Gargždams balandžiui nustatytas tarifas –  6,15 ct/kWh – yra beveik ketvirtadaliu mažesnis už šalies vidurkį.

VERT pateikiamais duomenimis, lyginant šio kovo ir balandžio tarifų pokyčius, tarp šalies didmiesčių jis labiausiai sumažėjo Klaipėdoje.

Tarp 49 šilumos tiekėjų AB „Klaipėdos energija“ pagal šilumos pigumą balandį yra ketvirtoje vietoje. Ji nusileidžia tik Utenos šilumos tinklams, Tauragės šilumos tinklams ir „Kauno energijai”.

Visgi lyginant su praėjusių metų balandžiu dabartinis „Klaipėdos energijos“ tarifas yra net 51 proc. didesnis už galiojusį prieš metus (4,07 ct).

Seimui kovo viduryje priėmus PVM įstatymo pakeitimus gyventojams šis mokestis šilumos sąskaitose laikinai bus dengiamas iš valstybės biudžeto. Pasak „Klaipėdos energijos” atstovų, už sausį ir vasarį gyventojų sumokėtas PVM bus išminusuotas iš balandį išrašomų sąskaitų.


  2022-04-08

  Vienas komentaras apie “„Klaipėdos energijos” šilumos kaina – ketvirta pagal mažumą šalyje”

  1. AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

   Savo laiku lenktyniavo Chruščiovas ir Kenedis (bėgo 0,5 km.) Laikraštyje parašė, kad Chruščiovas užėmė antrą vietą, o Kenedis prieš paskutinę.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt