P0

Sveikata

Ligoninės darbuotojams – Profesijos lyderio ženklai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-08


Klaipėdos jūrininkų ligoninė 28-ojo gimtadienio išvakarėse pagerbė savo darbuotojus, įteikdama jiems Profesijos lyderio ženklus. Jau septintą kartą teikiami pripažinimo ženklai šiemet skirti 9 ligoninės darbuotojams – gydytojams, slaugytojams, kitų sričių ligoninės darbuotojams.

Jūrininkų ligoninės nuotr.

„Prieš aštuonerius metus, minint ligoninės 20-metį, pradėjome kurti naują tradiciją – įsteigėme Profesijos lyderio ženklą, kuriuo kasmet įvertiname keletą ligoninės darbuotojų. Ženklas skiriamas žmonėms, kurie dirba nuoširdžiai, kurie besąlygiškai yra atsidavę savo profesijai, nuolatos tobulėja, dalijasi savo žiniomis, kuriuos pripažįsta, vertina ir gerbia tiek pacientai, tiek kolegos. Šie žmonės yra savo profesijos lyderiai“, – pranešime pažymi Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius prof. dr. Jonas Sąlyga.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Profesijos lyderiais iki šiol jau yra pripažinti 10 gydytojų, 8 slaugytojos, 6 kitų sričių darbuotojai.

Šiemet profesijos lyderių gretas papildė dar 9 darbuotojai. Tai žymintys ženklai ir diplomai įteikti Klaipėdos jūrininkų ligoninės Onkohematologijos skyriaus vedėjai, gydytojai onkohematologei Ligitai Kasnauskienei, Diangnostikos skyriaus vedėjui, gydytojui gastroenterologui Giedriui Šimulioniui, kraujagyslių chirurgui Dariui Skiručiui, Širdies aritmijų skyriaus vyresniajai bendrosios praktikos slaugytojai Lolitai Baršienei, operacinės slaugytojai Zitai Mažulienei,  Širdies ir kraujagyslių radiologijos skyriaus vyresniajai slaugytojai Ingridai Bakaitei, personalo inspektorei Nijolei Būdaitei, Ūkio ir techninės tarnybos vedėjui Sauliui Mileikai, buhalterei Daivai Pranckuvienei.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Profesijos lyderio ženklą iš aukso, sidabro ir emalio sukūrė klaipėdietis juvelyras Vidas Bizauskas.


  2022-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt