P0

Kultūra

Pristatys išskirtinę knygą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-08


Balandžio 12-ąją, 17 val., Klaipėdos miesto savivaldybės I. Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) bus pristatoma dar viena Klaipėdos leidėjų knyga – „Iškylanti Klaipėdos istorija“.

Verčiant kiekvieną šios knygos puslapį realiai iškyla žymiausi Klaipėdos istoriniai objektai, Klaipėdos dramos teatras, Laikrodžių muziejus, Lietuvos jūrų muziejus, brigantina „Meridianas” ir kt. Šis leidinys savo turiniu orientuotas į Klaipėdos miesto svečius ir gyventojus, skirtas ne tik vaikams, jaunimui, bet ir suaugusiems.

Lietuvoje „pop-up“ žanras – retenybė, todėl knygos pristatymo metu bus suteikiama išskirtinė galimybė dalyvauti edukacijoje ir susipažinti su šio žanro specifika gyvai. Dizainerė Justina Plienaitienė pristatys techniką, kaip išgauti erdvines skulptūras, pastatus, kitus objektus, leis eksperimentuoti spalvomis, karpiniais.

Kiekvienas erdvinės po-up knygos puslapis – netikėtumas, siurprizas, kuriam sukurti reikia ne tik plačios vizualikos, bet ir tikslių techninių žinių.

Šią originalią erdvinę knygą kūrė dizainerė, maketuotoja, konstruktorė – Justina Plienaitienė, tekstų autorė, redaktorė – Rita Maksimavičienė, iliustratorė – Raminta Jogminaitė, maketo konstrukcinius sprendimus priėmė Vladas Tiškus, projektų vadovė – Jolanta Juškienė, išleido – UAB „Druka“.


  Kultūros straipsnių vidus

  2022-04-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt