P0

Sportas

Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro rankininkai – stipriausi Lietuvoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-11


Jaunieji Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro rankininkai sekmadienį Alytuje tapo Lietuvos jaunimo U19 čempionais. Trenerės Auksuolės Stropienės auklėtiniai šeštadienį pusfinalyje rezultatu 41:33 (22:14) nugalėjo Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos/SC komandą, o sekmadienį finale rezultatu 36:34 (18:15) nukovė Vilniaus SM „Tauras“ komandą.

„Aikštelėje atidavėme viską ir pasiėmėme auksą, bet kelias iki jo buvo nelengvas. Visą čempionatą žaidėme be pagrindinių žaidėjų, mus buvo stipriai išblaškęs kovidas. Sunkiai rinkome taškus, bet ėjome link finalo“, – po pergalingo savaitgalio sakė trenerė A. Stropienė.

Trenerė apgailestavo, kad šį sezoną nepavyko iškovoti U19 LRF taurės, tačiau čempionato auksas atpirko tą apmaudą.

„Tiek pusfinalis, tiek finalas buvo nelengvi, bet vaikinai tikrai stengėsi. Nė vienas nesijautė atsarginiu, buvo be galo vieningi, puikiai dirbo gynyboje. Iš tiesų pateisino posakį „Vienas už visus ir visi už vieną“. Pavyko įgyvendinti mūsų svajonę – finale laimėti prieš stiprią Vilniaus komandą“, – auklėtinių pasirodymu džiaugėsi A. Stropienė.

Trenerė taip pat pagyrė į pergales komandą vedusius lyderius.

„Komandos kapitono pareigas perėmęs Ramojus Mažrimas į jas žiūri labai atsakingai, stengiasi visus užvesti. Tomas Drakšas, kuris šeštadienį prieš pusfinalį dar žaidė ir Baltijos rankinio lygos rungtynėse Kaune „Dragūno“ sudėtyje, buvo mūsų greitų atakų organizatorius ir lyderis. Edvinas Bručkus, Nojus Vaičikauskas sužaidė vienas geriausių savo rungtynių, labai stengėsi Matas Kairys. Reinartas Pašilis vartuose stovėjo tiesiog nuostabiai, maloniai nustebino Paulius Čėsna – visiems buvo netikėta, kad dviejų metrų ūgio žaidėjas metė įvarčius su kūlvirsčiu. Visų išvardinti net nepavyks, tačiau prie pergalės prisidėjo kiekvienas žaidėjas, net jei ir nepelnė įvarčių. Pagaliau buvome visa komanda ir galėjome parodyti, ką iš tikrųjų sugebame“, – pabrėžė A. Stropienė.

Auksą iškovojusios komandos branduolį sudarantys jaunieji rankininkai savo amžiaus grupės lyderiais tampa ne pirmą kartą. Didžioji dalis komandos žaidėjų ankstesniais metais yra tapę U15 čempionais, U17 vicečempionais.

A. Stropienė dėkojo „Viesulo“ sporto centro bendruomenei – vadovams už paramą ir palaikymą dalyvaujant čempionate, o visiems rankinio treneriams už pagalbą ruošiant žaidėjus, kviečiant juos žaisti su vyresniais rankininkais rinktinėse, už galimybę išbandyti jėgas pagrindinėje „Dragūno“ komandoje. Tai, pasak trenerės, didina meistriškumą, motyvaciją ir skatina toliau siekti sporto aukštumų.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-04-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt