P0

Spyglys

Mokesčių inspekcija perkasi neperšaunamas liemenes?*

Spyglys
2022-04-11


Valstybinė mokesčių inspekcija perka savo darbuotojams liemenes.

Spygliui parūpo, ar jos šarvuotos? Mat dokumentuose labai jau lakoniškai tie pirkiniai apibūdinami: „vyriškos ir moteriškos liemenės VMI darbuotojams nuolatiniam dėvėjimui patalpose, kur aptarnaujami mokesčių mokėtojai”. Klasikinio stiliaus liemenių vyriško ir moteriško modelio standartinių dydžių perkama – 275 štukos, o nestadartinio dydžio – 25 štukos. Va ir visa informacija.

Spyglys, būdamas nepataisomas optimistas, vis tik mano, kad tos liemenės bus neperšaunamos, nes naudotinos aptarnaujant mokesčių mokėtojus. O šie, žinia, kartais būna labai nelaimingi tuos mokesčius mokėdami…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-04-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt