P0

Miestas

Giruliuose atsiras nauji dviračių ir pėsčiųjų takai

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-12


Klaipėdos savivaldybė užsakys susisiekimo komunikacijų rekonstravimo ir kapitalinio remonto projektavimo darbus Giruliuose. Planuojami objektai  – gatvės, autobusų sustojimo aikštelės, pėsčiųjų ir dviračių takai Stoties, Turistų ir Šlaito gatvėse.

Giruliai. Artūro Šulco nuotr.

Esamas dviračių takas Turistų gatvėje yra prastos būklės, jo asfalto danga ištrupėjusi. Stoties ir Šlaito gatvių  pėsčiųjų takai įrengti tik dalinai, o dviračių takų jose nėra.

Savivaldybė planuoja įrengti trūkstamos dviračių takų atkarpas, reikalingas jungtims su esamu miesto dviračių takų tinklu. Stoties gatvėje įrengus sporto ir laisvalaikio aikštelę atsiras poreikis automobilių statymo vietoms.

Susisiekimo komunikacijos Giruliuose bus projektuojamos esamų gatvių ribose, išskyrus Stoties gatvę, kurios pėsčiųjų ir dviračių takas turėtų būti rengiamas gretimame sklype. 

Rekonstravimo ir kapitalinio remonto projektavimo darbai turėtų būti atlikti per 21 mėnesį. Suplanuoti jų kaštai – iki 33 tūkstančių eurų.


  2022-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt