P0

Miestas

Jehovos liudytojai minės Jėzaus Kristaus mirtį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-12


Jehovos liudytojų bendruomenė Klaipėdoje praneša balandžio mėn. atnaujinanti gyvas sueigas.

Balandžio 15 d., penktadienį, 20.30 val., Jehovos liudytojų karalystės salė Laukininkų g. 15a, vyks Jėzaus Kristaus mirties minėjimas.

Klaipėdietis Olegas, sueigas lankantis daugiau kaip 17 metų, sako per pandemiją labai pasiilgęs gyvo bendravimo su bendratikiais prieš ir po sueigų.

Sueigas 24 metus lankanti Svetlana pasakoja, jog jų metu ne tik mokomasi, tačiau bendratikiai yra tapę kaip šeima: „Visada palaikome labai artimus ir šiltus santykius, pasidaliname ir džiaugsmu, ir sunkumais. Gyvai tai daryti lengviau.“

Mindaugas, kuris lanko sueigas dvidešimt su viršum metų, sako: „Bendruomenėje esame ne tik bendratikiai, bet ir draugai. Sueigos padeda, vaizdžiai tariant, „pakrauti baterijas“, išgirsti praktiškų patarimų, kaip kovoti su šių dienų sunkumais. Be to, sueigos padeda suprasti šiandieninių įvykių reikšmę, tapti geresniu žmogumi.“

Skelbiama, jog Lietuvoje yra iki 2900 Jehovos liudytojų daugiau kaip 45-iose bendruomenėse, bet vidutiniškai sueigose kas savaitę dalyvaudavo per 3200 dalyvių.

Pasak Jehovos liudytojų atstovo spaudai Klaipėdos regione Giedriaus Šukio, „Biblijoje rašoma, kad ateityje žemėje nebebus skausmo, kančių ir net mirties. Dievas tokį gyvenimą žmonėms buvo numatęs nuo pat pradžių. Šio savo sumanymo jis neatsisakė ir tikrai įgyvendins.“

INFORMACIJA

Jehovos liudytojų bendruomenės, kurių iš viso pasaulyje yra 120 000, kasmet balandį organizuoja du svarbius renginius. Šiemet jie bus surengti gyvai. Balandžio 10 d. daugumoje bendruomenių buvo sakoma visuomenei skirta kalba „Viltis, kuri nenuvils“.

Balandžio 15-ąją – dieną, kai lygiai prieš 1989 metus Jėzus paaukojo savo gyvybę, vyks kasmet rengiamas Jėzaus mirties minėjimas. Abu renginiai vyks vietinėse susirinkimų salėse, kalbos bus sakomos gyvai. Jokių rinkliavų nėra. Sueigų laikas Klaipėdoje trečiadieniais 19 val., sekmadieniais 11 val. Daugiau informacijos – čia.

Miesto straipsnių vidus


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt