P0

Aplinkosauga

Prisidirbo ir dėl tinklo, ir dėl koliojimosi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-12


Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami akciją „Lydeka 2022“, nustatė penkis asmenis, laikiusius 21 draudžiamą įrankį.

Skuodo rajone ūkinėse patalpose buvo rastas žeberklas žuvims gaudyti, patikrinus sodybą Kretingos rajone nustatyta, kad asmuo laikė ne tik draudžiamus žvejybos įrankius – statomąjį tinklą, dvi gaudykles, bet ir kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti. O Klaipėdos mieste, vieno asmens garaže, buvo aptiktas vienas statomasis tinklas.

„Vyras su aplinkosaugos pareigūnais elgėsi itin įžūliai – vartojo necenzūrinius žodžius ir įžeidinėjo, todėl jam bus surašytas administracinio nusižengimo protokolas už aplinkos apsaugos pareigūnų garbės ir orumo pažeminimą. Jam gresia bauda iki 300 eurų“, – pranešime cituojamas gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams Mindaugas Salys.

Tęsiant reidus Neringoje nustatytas asmuo neteisėtai laikęs 12 statomųjų tinklų.

Kiekvienam pažeidėjui už neteisėtai laikomus draudžiamus žvejybos įrankius gresia bauda iki 200 eurų, taip pat paimti ne mėgėjų žvejybos įrankiai. Bus taikoma administracinė atsakomybė ir už neteisėtai laikomas kilpas laukiniams gyvūnams gaudyti – iki 860 eurų bei jų konfiskacija.


  2022-04-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt