P0

Regionas

Už policijos rėmėjo įžeidimą – 50 eurų bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-13


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai išnagrinėjo administracinio nusižengimo bylą dėl policijos rėmėjo įžeidimo bei 23-iejų vyrui už tai skyrė 50 eurų baudą.

Anot policijos pranešimo, pernai lapkritį į degalinę, esančią Gargžduose, Vilniaus plente, automobiliu atvykęs vyras, pastebėjo mobilųjį greičio matuoklį ir pradėjo užgaulioti bei įžeidinėti prietaisą prižiūrėjusį, nustatytos formos ženklais pažymėtą liemenę dėvėjusį policijos rėmėją. Anksčiau ne kartą už įvairius Kelių eismo taisyklių ir kitus nusižengimus administracine tvarka baustam piliečiui už tokį poelgį skirta piniginė bauda.

„Nors policijos rėmėjai nėra statutiniai pareigūnai, tačiau yra policijos pagalbininkai, kurie, baigę mokymus ir sudarę savanoriškos veiklos sutartį, pareigūnams padeda užtikrinti viešąją tvarką, prižiūrėti eismo saugumą, užkardyti ir atskleisti įvairius teisės pažeidimus, todėl jų garbės ir orumo įžeidimų policija taip pat netoleruos”, – rašoma policijos pranešime.


  2022-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt