P0

Verslas

„What about“ padalinys – jau ir Klaipėdoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-13


Skaitmeninės rinkodaros agentūra „What about“, dirbanti su ambicingiausiais prekių ženklais Lietuvoje ir užsienyje, tęsia plėtrą. Siekdama geriau pasirūpinti darbuotojų poreikiais, agentūra įrengė trečią darbo erdvę. Naujoji vieta darbuotojams iš pajūrio pasirinkta strategiškai patogioje vietoje – kūrybiniame inkubatoriuje „Kultūros fabrikas“. Biurų taip pat yra Kaune ir Vilniuje.

„Nepaisant pastarųjų metų iššūkių, agentūra gali pasidžiaugti ne tik augančiu projektų kiekiu, bet ir sparčiai besiplečiančia komanda, kurios dalis gyvena Klaipėdoje ar netoli jos. Plėtra pajūryje – natūralus žingsnis, nes stengiamės užtikrinti maksimaliai patogią darbo aplinką visiems kolegoms. Džiaugiuosi, kad Klaipėdoje radome puikias sąlygas – tiek darbo komforto, tiek susisiekimo atžvilgiu. Niekuomet neskirstėme partnerių pagal miestus ar šalis, tačiau tvirtai tikiu, kad portfelį ilgainiui papildysime ir pajūryje įsikūrusiais stipriais prekių ženklais“, – pranešime pažymi prekių ženklo „What about“ vadovas Mantvydas Leknickas.

M. Leknicko teigimu, Kultūros fabrikas pasirinktas dėl patalpų funkcionalumo, kūrybiškos atmosferos, lankstumo ir patogumo geografiniu atžvilgiu. Visi „What about“ darbuotojai šiuo metu gali rinktis hibridinį arba nuotolinį darbo modelį.

Pasak „Klaipėda ID“ investicijų ir investicinės aplinkos skyriaus vadovės Dianos Manko, Klaipėdoje sparčiai daugėjant verslų, kuriems aktualios skaitmeninės rinkodaros paslaugos, atsiveria didelė paklausa tokio pobūdžio agentūroms steigtis būtent šiame mieste.

„Šios kompanijos plėtra į Klaipėdą puikiai atspindi pastarųjų metų tendencijas – pandemijos metu daugelis įmonių atrado nuotolinio darbo privalumus, tuo tarpu žmonės gyvenimui ir darbui drąsiau ėmė rinktis miestus, kuriuose gyvenimo balansas jiems priimtinesnis, todėl atidaryti biurus tuose miestuose, kuriuose jau yra darbuotojų, tapo lengviau. Paskutiniu metu pastebime įvairių industrijų verslų judesį į pajūrį. „What about“ agentūros pasirinkimu ypač džiaugiamės, nes Klaipėdoje, besiplečiant technologijų bendruomenei, būtina pasiūlyti ir gerą skaitmeninės rinkodaros agentūrų pasirinkimą“, – teigia D. Manko.

INFORMACIJA

Agentūroje šiuo metu dirba daugiau nei 30 mokamos reklamos (angl. PPC), SEO, kūrybinės komunikacijos ir socialinių tinklų specialistų. „What about“ partnerių krepšelį sudaro mažmeninės prekybos tinklas „Lidl Lietuva“, elektronikos gamintojo „Xiaomi“ atstovybė Lietuvoje, virtuvės reikmenų ir interjero detalių salonų valdytoja „Arkietė“, komp. žaidimų pardavimo startuolis „Eneba“, interneto prieglobos paslaugų teikėja „Interneto vizija“, prekybos centras „Panorama“ ir kiti Lietuvoje bei užsienyje veikiantys prekių ženklai. 2021 m. bendrosios agentūros pajamos siekė 3.5 mln. eurų.


  2022-04-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt