P0

Miestas

Jaunystės gatvė atjaunės: rengiamasi kapitaliniam remontui

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-15


Klaipėdos savivaldybė pasirašė 31 415 eurų vertės sutartį su UAB „Plentprojektas” dėl Paupiuose esančios Jaunystės gatvės atkarpos, nuo Liepų g. iki Rūko g. ir privažiuojamojo kelio nuo Joniškės g. iki Jaunystės g. kapitalinio remonto projekto parengimo ir jo vykdymo priežiūros paslaugų.

Paupiai. Martyno Vainoriaus nuotr.

Administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio patvirtintoje projektavimo techninėje užduotyje konstatuojama, kad Jaunystės gatvės ir privažiuojamojo kelio nuo Joniškės g. sankryža yra avaringa, čia neužtikrintas saugus transporto priemonių bei pėsčiųjų ir dviračių eismas – nėra dviračių takų.

Numatoma suprojektuoti D (pagalbinės) kategorijos gatves su pėsčiųjų ir dviračių takais. Dviračių takams numatyta raudonos spalvos asfalto danga. Taip pat bus suprojektuoti gatvės, pėsčiųjų ir dviračių takų apšvietimo tinklų įranga, stotelės su keleivių paviljonais.

Nekilnojamojo turto registre įrašyta, kad Jaunystės gatvės važiuojamosios dalies ilgis – 650 m, Rūko g. – 723,30 m.

Techninis darbo projektas, įskaitant tyrinėjimus, statybą leidžiančio dokumento gavimą, turi būti parengtas ne vėliau kaip per 8 mėnesius. Visus kapitalinio remonto darbus planuojama baigti 2025 metų pavasarį.


  2022-04-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt