P0

Miestas, Svarbu

Uostamiesčio valdžia ketina pasirašyti sutartį su „Grigeo Klaipėda” (1)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-15


Parengtas Klaipėdos miesto tarybos sprendimo projektas, kuriuo siūloma pritarti bendradarbiavimo tarp Klaipėdos miesto savivaldybės, AB „Klaipėdos vanduo“ ir AB „Grigeo Klaipėda” sutarčiai. Numatyta, kad sutartį savivaldybės vardu pasirašytų meras.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Šalys susitaria parengti ir įgyvendinti AB „Klaipėdos vanduo“ paviršinių nuotekų valymo įrenginių statybų ir eksploatavimo programą”, – rašoma sutarties projekte.

AB „Klaipėdos vanduo“, bendradarbiaudamas su savivaldybe, įsipareigotų identifikuoti prioriteto tvarka 2–3 nuosavybės teise valdomus paviršinių nuotekų tinklus, kurių dalyse (vietose) būtų įrengti paviršinių nuotekų valymo įrenginiai. Ji taip turėtų parengti ir suderinti  visą dokumentaciją šiems įrenginiams ir juos pastatyti. 

„Grigeo Klaipėda” įsipareigotų „sąskaitų kompensavimo principu atlyginti visas išlaidas”, susijusias su „numatytų paviršinių nuotekų valymo įrenginių projektavimo ir statybos darbų atlikimu”.

Pasak sutarties projekto, minėta programa būtų parengta ir suderinta tarp šalių iki gegužės 1 d. Nuotekų valymo įrenginiai būtų pastatyti programoje nustatyta tvarka ir terminais.

Toks Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas parengtas todėl, kad „Grigeo Klaipėda“ kreipėsi į Aplinkos apsaugos departamentą, prašydama duoti pritarimą parengti ir įgyvendinti aplinkos atkūrimo priemonę – nendrių pjovimą Kuršių marių pakrantėse. O Aplinkos apsaugos agentūra pasiūlė „Grigeo” svarstyti „papildomą aplinkos atkūrimo priemonę – AB „Klaipėdos vanduo“ paviršinių nuotekų infrastruktūros rekonstrukcijos/modernizavimo galimybę”.

„Grigeo Klaipėda“ baudžiamoji byla dėl Kuršių marių teršimo Šiaulių apygardos teisme turėjo būti pradėta nagrinėti šį penktadienį, tačiau pirmas posėdis perkeltas į rugsėjo 13 dieną, nes prie proceso prisijungė naujas advokatas.


  2022-04-15

  Vienas komentaras apie “Uostamiesčio valdžia ketina pasirašyti sutartį su „Grigeo Klaipėda””

  1. AvatarKokia geda savivaldybėi (IP: 90.131.35.38)

   Su nusikalteliai , teršusisis apie 15 m. marias padirašo sutarti. Tik nusikaltelis su nusikalteliu pasirašo sutartis. Tokia galimai savivaldybė mūsų, nusikalstoma

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt