P0

Kultūra

Jaunieji Klaipėdos muzikantai įrašė dainą su „Grammy” nominante

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-18


Į Lietuvą iš Niujorko atvykusi talentinga vokalistė, kompozitorė, aranžuotoja, pianistė, grupių lyderė Nicole Zuraitis ne tik pasidalino savo patirtimi su 16 metų ukrainiečių saksofonininku Vitalii bei jaunaisiais Klaipėdos muzikantais, bet ir Ginto Litinsko studijoje „Studijofonas” jie įrašė kūrinį „Love for sale” .

Nicole Zuraitis senelis Danielius Zuraitis su tėvais dar 1909 metais emigravo į JAV, tačiau atlikėja niekada neišsižadėjo lietuviškų šaknų.

2019 metais Nicole Zuraitis kartu su ukrainietiškų šaknų turinčiu vyru Dan Pugach buvo nominuoti prestižinei „Grammy“ statulėlei. Pora, sukūrusi savą garsiosios Dolly Parton dainos „Jolene“ versiją, pretendavo į auksinį gramofoną.

„Man buvo didelis džiaugsmas pravesti meistriškumo pamoką jaunimui. Mano vyro tėtis ukrainietis, mano tėtis lietuvis, o aš turėjau galimybę būti mokytoja ir Lietuvos, ir Ukrainos jauniesiems muzikantams. Tai išties labai prasminga ir simboliška. Tikiuosi, kad mano patarimai ir bendras darbas juos praturtino”, – kalbėjo N. Zuraitis.


  2022-04-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt