P0

Kultūra

Atvelykio šventėje margins ir popierinius margučius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-20


Klaipėdos etnokultūros centras balandžio 24 d., sekmadienį, 14 val., kviečia į Atvelykio šventę (vaikų Velykėles), kuri vyks Klaipėdos senamiestyje – Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus kieme (Bažnyčių g. 4), Meno kieme (Daržų g. 10) ir Klaipėdos lėlių teatro kiemelyje (Vežėjų g. 4).

Portalo archyvo nuotr.

Tradicinėje vaikų Velykėlių šventėje laukiami tėveliai su vaikais, seneliai su anūkais, krikštatėviai ir visi, norintys turiningai praleisti sekmadienio popietę.

Šventė vyks trijuose, vienas šalia kito esančiuose kiemuose, dėl to bus galimybė per visus juos pereiti ir patirti, pavyzdžiui, kaip reikia išraižyti medinį paukštelį, pasigaminti laivelį arba birbynę, kitokius medinius žaislus (tarškalus, vilkelius).

Su pačiais mažiausiais šventės dalyviais bus marginami kiaušiniai, tik ne bet kokie, o ypatingi – popieriniai. Be to, bus galima pasipuošti odinius „margučius magnetukus“ ir apyrankes bei išsiraižyti savo inicialus ar kokį nors kitokį simbolį ant molinių kiaušinių, gaminamos skiautinės lėlytės ir, žinoma, ridenami margučiai, skanaujama kiaušinienės, šokama ir dainuojama.


  2022-04-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt