P0

Konsultacijos

Klaipėdos ir Neringos savivaldybėse atliks suaugusiųjų gyvensenos tyrimą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-20


Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai informuoja, kad balandžio–birželio mėnesiais visose Lietuvos savivaldybėse bus atliekamas suaugusiųjų gyvensenos tyrimas, kuriam metodiškai vadovauja Higienos institutas, o duomenis renka savivaldybės teritorijoje dirbantys visuomenės sveikatos biurai. Tyrimo metu bus apklausiami kiekvienos savivaldybės atsitiktiniu būdu atrinkti 18 metų amžiaus ir vyresni gyventojai. Tyrimu siekiama atskleisti esamą gyvensenos situaciją Lietuvoje ir atskirose savivaldybėse, taip pat stebėti gyvensenos rodiklių pokyčius.

Klaipėdos ir Neringos savivaldybėse tyrimas prasidės balandžio 25 d. ir tęsis iki birželio 30 d. Gyventojus jų namuose apklaus Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Klaipėdos mieste planuojama apklausti 423 gyventojus, o Neringos savivaldybėje – 373 gyventojus. Tyrimo dalyvių bus prašoma užpildyti anketas (popierines arba elektronines), kuriose klausiama apie mitybos įpročius, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, fizinį aktyvumą, savivaldybėje teikiamas visuomenės sveikatos priežiūros paslaugas, sveikatos raštingumą. Apklausa bus anoniminė, konfidencialumas garantuojamas, duomenys bus panaudoti tik apibendrintai statistinei analizei ir tyrimo išvadoms.

Tyrimą atliekantis visuomenės sveikatos specialistas tiriamajam paprašius pateiks savo asmens dokumentą ir įgaliojimą, įrodantį, jog dirba Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure ir gali atlikti tyrimą.

Daugiau informacijos apie gyvensenos tyrimo vykdymą gali suteikti Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stebėsenos ir projektų skyriaus vedėja Laura Kubiliutė, mob. 8 615 12640, el. p. laura@sveikatosbiuras.lt.


  2022-04-20

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos ir Neringos savivaldybėse atliks suaugusiųjų gyvensenos tyrimą”

  1. AvatarKodėl (IP: 88.119.136.56)

   Kažkokia neproporcinga apklausa, Klaipėdoje apklaus 2,5 proc., o Neringoje visus gyventojus ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt