P0

Politika

Savivaldybė žodžiu užsisakė reprezentacinių prekių ir mediacijos seminarą

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-21


Šiemet uostamiestyje tikriausiai vėl bus įteikti trys „Albatroso“ apdovanojimai už reikšmingiausius praėjusių metų darbus jūrinės kultūros srityje. Būtent tiek „Albatroso“ skulptūrėlių – sumažintų „Albatroso” paminklo Smiltynėje kopijų – užsisakė savivaldybė už 2000 eurų iš neįvardijamo fizinio asmens.

Taip pat užsakyta reprezentacinių, rankomis siuvinėtų vėliavų už 2,5 tūkstančius eurų iš bendrovės „Klaipėdos Dalia”. Rankomis siuvinėta reprezentacinė miesto vėliava kasmet vasario 16 dieną įteikiama fiziniams arba juridiniams asmenims už metų darbą Klaipėdai. 

O seminarą „Mediacijos praktikos diena pažengusiems“ savivaldybei surengs Vytauto Didžiojo universitetas už 300 eurų.

Visų šios sutartys yra žodinės, jų turinys mokesčių mokėtojui nėra skelbiamas. Tokia galimybė atsirado pasikeitus Viešųjų pirkimų įstatymui. 

Žodinė sutartis sudaryta ir su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija dėl tradicinės parodos organizavimo paslaugos. Jos vertė – 4800 eurų. 

O už 5000 eurų Klaipėdos miesto viešųjų erdvių užterštus mažosios architektūros objektus mazgos UAB „Ecoservice”. Ši sutartis taip pat žodinė.


  2022-04-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt