P0

Sportas

Klaipėdoje – „Barça Academy“ stovyklos (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-22


Prestižinė visame pasaulyje padalinių turinti „FC Barcelona“ futbolo akademija „Barça Academy“ kelia koją į Lietuvą. Jau šią vasarą Klaipėdoje vyks dvi tarptautinės futbolo stovyklos vaikams, o „Barça Academy“ vadovas neslepia, kad yra planų Lietuvoje atverti ir akademijos regiono padalinį.

„Barça Academy“ yra pavyzdinė „FC Barcelona“ mokykla, skirta berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 18 metų. Organizatorių nuotr.

Barselonos klube dirba būrys lietuvių, tiesa, krepšinio komandoje. Eurolygoje pirmaujančią „Barcelona“ ekipą treniruoja Šarūnas Jasikevičius, o jam padeda Darius Maskoliūnas, Tomas Masiulis ir Justinas Grainys.

Pirmasis akademijos bendradarbiavimo su Klaipėda etapas yra surengti dvi vaikų ir jaunimo futbolo stovyklas, kurios vyks po penkias dienas. Pirmoji prasidės birželio 27-ąją, antroji – liepos 4 dieną. Į jas bus kviečiami 8-14 metų berniukai ir 10-16 metų mergaitės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

„Tikiuosi, kad per stovyklas ir glaudų bendradarbiavimą išugdysime ne vieną talentingą žaidėją. Kiek žinau, lietuviai yra gabūs komandiniams žaidimams. Lietuvoje krepšinis iki šiol yra aukšto lygio, o futbolas ir rankinis tokie buvo prieš 30 metų“, – pranešime cituojamas „Barça Academy“ vadovas Carlesas Martinas Martinezas.

INFORMACIJA

Šiuo metu visame pasaulyje yra beveik pusšimtis „Barça Academy“ padalinių, organizuojama daugiau nei 180 stovyklų, o po akademijos vėliava sportuoja per 45 tūkstančius vaikų penkiuose pasaulio žemynuose.

„Barça Academy“ yra pavyzdinė „FC Barcelona“ mokykla, skirta berniukams ir mergaitėms nuo 6 iki 18 metų. Jos pagrindinis tikslas yra suteikti visapusišką treniruočių aplinką savo mokiniams.

Šis mokymo metodas, eksportuojamas į visą pasaulį, bando išplėsti „Barcelona“ modelį ir populiarinti klubo darbo filosofiją tarptautiniu mastu.


  2022-04-22

  2 komentarai “Klaipėdoje – „Barça Academy“ stovyklos”

  1. AvatarV ir Gis (IP: 88.118.107.221)

   Tai suteikit daugiau informacijos. Stovyklos kaina be nakvynės apie 700eu

  2. AvatarKęstutis (IP: 88.119.128.162)

   Kas Klaipėdoje kontaktuos. Rašykite pilną info

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt