P0

Regionas

Klaipėdos rajonas naujais automobiliais šiais metais nesublizgės

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-04-22


Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė, kad nutraukia viešąjį pirkimą dėl 8 naujų lengvųjų automobilių ir 4 bortinių savivarčių veiklos nuomos paslaugos įsigijimo. Nors anksčiau skelbė, kad pasiūlymų laukia iki gegužės 6 dienos.

Veiklos nuoma buvo numatyta trejiems metams, kartu perkama ir techninė priežiūra. Gargždų valdžia, be kita ko, pageidavo trijų M1 klasės visureigių, kurių galingumas – ne mažiau kaip 140 kW. Taip pat norėjo 5 padidinto važumo pikapų su dviguba kabina.

A. Balnionienė teigia, kad nauji automobiliai nėra skirti prabangai.

Priežasčių, kodėl nutraukė šį pirkimą, Klaipėdos rajono savivaldybė viešųjų pirkimų portale nenurodė. Tačiau apie tai paklausta rajono savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Balnionienė patikino, kad kitą savaitę konkursas bus vėl paskelbtas.

Nutraukti jį prieš Velykas reikėjo esą todėl, kad rinkos dalyviai vienu balsu kartojo, jog dėl epidemijos ir Rusijos agresijos Ukrainoje sutriko pasaulinė tiekimo grandinė: pristatyti automobilius per savivaldybės norimą 9 mėnesių terminą tiesiog yra nerealu.

Konkursas bus paskelbtas iš naujo, pratęsiant automobilių pristatymo terminą iki vienerių metų. Tad į naujus automobilius rajono savivaldybė galės sėsti tik prieš kitas Velykas.


  2022-04-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt