P0

Regionas

Rajono keliams – ir valstybės finansavimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-22


Klaipėdos rajono kelių infrastruktūrai savivaldybė šiemet skyrė 11 mln. eurų. Iš jų daugiau nei 3 milijonai – Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos, kurios naudojamos ne tik naujų kelių projektų rengimui, bet ir jų asfaltavimui.

Lėšas Taryba paskirstė tiems objektams, kuriuos kaip svarbiausius ir prioritetinius išskyrė pačios seniūnijos.

„Dažnai susiduriu su gyventoju klausimais, kodėl asfaltuojamas vienas, o ne kitas kelias, kas priima sprendimus, kokie keliai prioritetiniai. Šiuo metu Taryba jau yra patvirtinusi 2022–2024 metų prioritetinių kelių sąrašą, kurie atrinkti, atsižvelgiant į seniūnijų siūlymus bei tokius kriterijus kaip gyventojų skaičius, kelių ilgis ir pan. Taip pat kelius asfaltuojame ir pagal ilgalaikį infrastruktūros vystymo planą iki 2025 m. Būtent atsižvelgiant į prioritetų sąrašą paskirstytos net tik Savivaldybės biudžeto, bet ir Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšos“, – pranešime pažymi administracijos direktorius Justas Ruškys.

Šiuo metu Kelių priežiūros ir plėtros programos bei savivaldybės lėšomis asfaltas jau klojamas Danės g. Trušeliuose, Pašto g. Jakuose. Perkami rangos darbai Kulių ir Laukų gatvėms Doviluose, Eglynų gatvei Šlapšilėje, Volungės, Lyros ir Rasos gatvėms Gargžduose. Projektavimo darbai jau
baigiami Gedimino, Palangos, Saulažolių, Vytenio, Gargždupio ir Žibučių g. Gargžduose, projektas rengiamas keliui Rimkai–Lėbartai–Dovilai.

„Pokyčių sulauks ne tik šios, bet ir kitos rajono gatvės. Daugybę darbų vykdome vien Savivaldybės biudžeto lėšomis. Gatves projektuojame ir asfaltuojame visame rajone, tad gyventojų noriu paprašyti kantrybės. Pasibaigus darbams visi džiaugsimės nauja, saugia, patogia infrastruktūra“, – teigia administracijos direktorius.


  2022-04-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt