P0

Spyglys

Spyglio kritika tik 50 proc. pagerino Gargždų biurokratų raštingumą*

Spyglys
2022-04-24


„Biotualetų pirkimas Dovilū senūnijoje” – tokį neraštingą Gargždų biurokratų skelbimą valstybiniame interneto portale pamatęs prieš kurį laiką sukritikavo skrupulingas Spyglys. 

Kritika suveikė – biurokratija pasimokė ir ištaisė klaidas. Deja, džiūgauti dar per anksti: ištaisė tik vieną šiurkščią ar žioplumo klaidą, o antrąją paliko. Veislei.

Dabar skelbimo pavadinimas yra toks: „Biotualetų pirkimas Dovilų senūnijoje”. Spyglys biurokratams aiškina elementorių: žodyje „senūnijoje” trūksta raidės „i”.

Mokykimės taisyklingai kalbėti ir rašyti lietuviškai. Arba žemaitiškai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose


  2022-04-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt