P0

Sveikata

Butigeidžio dragūnų batalione sunegalavo pora šimtų karių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-25


Sekmadienį Klaipėdoje įsikūrusio Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono (Dragūnų batalionas) nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai po pietų pajuto tokius negalavimo simptomus, kaip vėmimas ir viduriavimas – įtariama žarnyno toksinė infekcija.

Medicinos darbuotojų nedelsiant buvo įvertinta sunegalavusių karių būklė ir suteikta reikalinga pirmoji pagalba. Šiuo metu infekcijos simptomus jaučia apie 200 karių, vienas karys paguldytas į Klaipėdos universitetinės ligoninės infekcinį skyrių dėl stipraus negalavimo, toliau visų Dragūnų bataliono karių sveikata yra stebima ir nuolat vertinama.

Anot kariuomenės pranešimo, šiuo metu yra vykdomas epidemiologinis tyrimas ir taikomos visos kontrolės priemonės, siekiant apsaugoti karių sveikatą. Yra tikrinama valgykla, jos darbuotojai, maisto produktai, imami mikrobiologiniai tyrimai, siekiama nustatyti galimas ligos priežastis.


  2022-04-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt