P0

Kriminalai ir nelaimės

Arvydui Daugėlai – sankcijos už vairavimą išgėrus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-26


Kauno apygardos teismas antradienį priėmė sprendimą buvusio Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjo, prieš tai vadovavusio Klaipėdos apygardos teismui Arvydo Daugėlos byloje – jis buvo teisiamas už vairavimą esant neblaiviam.

Arvydas Daugėla

A. Daugėla policijai įkliuvo automagistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda. Jam buvo nustatytas 1,51 promilės girtumas. Teisėjas tvirtino, kad sėsdamas už vairo jautėsi blaivus, o alkoholį vartojo tik išvakarėse.

Teismas tenkino prokuroro prašymą ir A. Daugėlą pripažino kaltu už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio. Jam paskirta 5000 eurų dydžio bauda, uždrausta dvejus metus naudotis teise vairuoti transporto priemones ir konfiskuotas automobilis „Mercedes Benz”.

Šis sprendimas dar gali būti skundžiamas Apeliaciniam teismui.

Civilinė byla, kurioje A. Daugėla siekia jo atleidimą pripažinti neteisėtu ir gauti kompensaciją už priverstinės pravaikštos laiką, prieš porą savaičių buvo sustabdyta laukiant Konstitucinio Teismo sprendimų. Pirmos instancijos teismas buvo pripažinęs, kad A. Daugėla atleistas teisėtai.


  2022-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt