P0

Sportas

Šeštadienį Smiltynėje – lankininkų vasaros sezono pradžia

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-26


Balandžio 30 dieną, nuo 11 iki 18.30 val., Smiltynėje vyks tarptautinės lankininkų varžybos Vyganto Juozapaičio atminimo taurei laimėti.

V. Juozapaičio, vieno iš šaudymo pradininkų Lietuvoje, atminimo varžybos rengiamos kasmet nuo 2011 metų. V. Juozapaičio garbei skirtos rungtynės paprastai vyksta Šiauliuose, nusipelniusio trenerio gimtajame mieste, tačiau jau antrą kartą iš Šiaulių lankininkų šių varžybų estafetę perima klaipėdiečiai.

Į varžybas užsiregistravo penkiasdešimt dalyvių. Sportininkai rungsis olimpinių, skriemulinių ir paprastųjų lankų kategorijose.

Tai bus antrasis atrankinis etapas į Europos šaudymo iš lanko čempionatą. Pirmasis etapas praeitą savaitgalį įvyko Kaune. Šiuose dviejuose etapuose aukščiausių rezultatų pasiekę lankininkai birželį važiuos atstovauti Lietuvą į Miuncheną, Vokietiją.


  2022-04-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt