P0

Sportas

„Gargždai“ nori žaisti LKL

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-28


LKL praneša, kad jos valdybos posėdyje svečių teisėmis dalyvavęs Nacionalinės krepšinio lygos 2021-2022 m. sezono čempionų komandos Gargždų „Gargždai“ dalininkas Ovidijus Jakubaitis išreiškė komandos norą rungtyniauti 2022-2023 m. „Betsafe-LKL“ čempionate.

Dainiaus Lukštos (nklyga.lt) nuotr.

LKL valdybai išklausius informaciją apie klubą – finansinę būklę, arenos galimybes, ateities komplektavimo viziją, tikslus ir kita –  buvo nutarta „Gargždų“ komandai leisti dalyvauti LKL klubų licencijavime.

Tai reiškia, jog Gargždų ekipa iki gegužės 10 d. turės pateikti finansinius dokumentus, o juos išnagrinėjusi, LKL licencijavimo komisija pateiks rekomendacijas LKL valdybai.

Kitas valdybos posėdis numatomas gegužę. Jo metu ir bus priimtas sprendimas dėl „Betsafe-LKL“ čempionato dalyvio licencijos suteikimo „Gargždų“ klubui bei tvirtinamas 2022-2023 m. „Betsafe-LKL“ čempionato formatas.


  2022-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt