P0

Miestas

„Patiekalas kito mamai“ sugrįžta į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-28


Gegužės 1-ąją, 12 val., Klaipėdos Kultūros fabriko prieigose vėl vyks Motinos dienos šventė „Patiekalas kito mamai“.

Idėja atgaivinti gražią klaipėdiečių tradiciją kilo ne tik norint po kelių pandemijos metų pastiprinti bendrystę tarp miesto gyventojų, bet ir siekiant į uostamiesčio veiklas įtraukti Klaipėdoje apsistojusias ukrainiečių šeimas. Pasak renginio organizatorių, mamos vienodai stipriai mylimos visuose kraštuose, tad Motinos dieną būtina švęsti kartu.

Šventės idėja – suburti kuo daugiau miestiečių prie bendro stalo ir pabūti kartu gražiausios pavasario šventės proga. Organizatoriai kviečia ne tik sudalyvauti šventėje, bet ir patiems prisidėti prie jos kūrimo – atsinešti vaišių, kurias bus galima patiekti visai bendruomenei skirtuose pietuose. Simbolinis pasidalinimas atsineštais gardėsiais suteiks galimybę paragauti kitų mamyčių pagamintų patiekalų bei suartins miestiečius.

Renginio dalyvius patiekalais vaišins ir šventės atmosferą savo pasirodymais kurs miesto menininkai: Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai, Kultūros fabriko rezidentai, socialinis klubas „Raketa“, LMTA Menų akademijos studentai ir kiti. Šventės scena kaip visada lauks improvizuotų jaunųjų lankytojų pasirodymų – dainų ir eilėraščių mamytėms.

Renginio „Patiekalas kito mamai“ šūkis: „Tavo mama yra mama tau, tačiau kito mama – taip pat yra mama. Todėl atsinešk tai, kuo norėtum pavaišinti savo mamą, nes kažkas pavaišins tavąją.“

Renginys vyks gegužės 1 d. lauko aikštelėje prie Klaipėdos Kultūros fabriko. Šventę organizuoja Klaipėdos jaunimo teatras.


  2022-04-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt