P0

Kriminalai ir nelaimės

Noras gauti suklastotą vairuotojo pažymėjimą kainavo net 18 000 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-29


Nesėkmingai kelis kartus egzaminus vairuotojo pažymėjimui gauti laikiusi 26-erių Klaipėdos rajono gyventoja bandydama jį įsigyti nelegaliu būdu tapo sukčių auka.

Moteris internete rado pasiūlymą vairuotojo pažymėjimą nusipirkti už 900 eurų. Anot policijos, susirašinėti su tokią „paslaugą“ siūliusiais asmenimis moteris pradėjo šį vasarį. Sutarus dėl kainos vasario 9-ąją ji pervedė 650 eurų, o likusią sumą turėjo sumokėti jau gavusi dokumentą. Tačiau procesas neva pradėjo strigti – sukčiai, nurodydami įvairiausias priežastis, reikalavo pervesti vis didesnes sumas – nuo 300 iki 10 000 eurų. Kai sukčiai pareikalavo dar 25 000 eurų, moteris kovo 31 d. kreipėsi į policijos pareigūnus.

Ji iš viso sukčiams pervedė 18 025 eurus.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Griežčiausia už tai gresianti bausmė yra iki trejų metų nelaisvės.


  2022-04-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt