P0

Verslas

Klaipėdos SGD terminalas atnaujino įprastinę veiklą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-04-30


Sėkmingai atlikus suplanuotą kasmetinę techninę apžiūrą, Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalas šeštadienio rytą atnaujino įprastinę veiklą. SGD terminalo veikla buvo laikinai sustabdyta nuo balandžio 27 d. 7 valandos. Šiuo laikotarpiu Lietuva gamtinėmis dujomis buvo aprūpinama iš Latvijos Inčukalnio dujų saugyklos.

Planinių techninės priežiūros ir remonto darbų metu buvo patikrinta visa SGD terminalo infrastruktūra – SGD laivas-saugykla „Independence“, terminalo krantinė ir joje esanti įranga bei dujų perdavimo vamzdyno įrenginiai. Darbus atliko „Klaipėdos naftos” (KN) darbuotojai, Lietuvos ir tarptautiniai rangovai.

„SGD terminalo techninės priežiūros darbus atlikome numatyta apimtimi ir suplanuotais terminais, tad terminalas sėkmingai grįžo prie įprastinės veiklos ir atnaujino dujų tiekimą“, – pranešime cituojamas Dainius Čiuta, KN Terminalų valdymo tarnybos direktorius.

KN valdomo SGD terminalo Klaipėdoje veikla dėl planinių techninės priežiūros darbų laikinai stabdoma kasmet. Informacija apie planuojamus darbus teikiama viešai skelbiamuose grafikuose. SGD terminalui atnaujinus įprastinę veiklą, naujausio SGD krovinio Klaipėdoje laukiama gegužės 6-7 dienomis.


  2022-04-30

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt