P0

Miestas

Jaunimas rinko lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-02


Projektas „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ telkia jaunus žmones geriems darbams ir tęsia pradėtas veiklas. Jauni žmonės kartu su Klaipėdos „Akropoliu“ organizuotoje „Gerumo mugėje“ rinko lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams. Gerumo akcijoje paaukota per 300 eurų.

Organizatorių nuotr.

Reginio metu #chooseklaipeda ambasadoriai kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacijos „Apskritasis stalas“ ir Lietuvos moksleivių sąjungos Klaipėdos mokinių savivaldų informavimo centro savanoriais kvietė jungtis į įvairias veiklas: apyrankių dirbtuves, stalo žaidimus, virtualiąją realybę „Kito kailyje“ ir jaunimo politikos Jenga. Klaipėdos „Akropolio“ bendruomenė taip pat surengė ir slaptą aukcioną, kuriame buvo galima gauti puikių prizų už simbolinę auką.

„Per visą dieną buvo suaukota 330 eurų. Džiugu, kai geriems darbams aukoja ne tik dirbantys ar studijuojantys. Malonu matyti, kai prie aukojimo prideda ir ankstyvų klasių moksleivės, kurios paaukoja savo dienpinigius tam, kad prisidėtų prie gerų darbų skatinimo“, – pranešime cituojama „Akropolio” valdytoja Kristina Viskontaitė.


  2022-05-02

  Vienas komentaras apie “Jaunimas rinko lėšas Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams”

  1. AvatarM. - W. (IP: 78.60.134.53)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt